bugün

Oğlum madem farz değildi bizimkini niye kestiler lan 1 gün ağladım hala hatırımda acısı.
hakaret edenler. okuyun ulan ayılar. sünnet sağlığa zararlıdır.

http://www.sunnetinzararl...nnet-ettirmemek-icin.html
2
27.09.2018 16:07
gabriel33
NAH ZARARLIDIR.
oğlunun erkekliğe adım atmasını istemeyen baba serzenişidir. o zaman sen dayı oğlanı askere de göndermezsin.
çok ta tınnnnnnn daaaaaaaaa, Rabbimin huzuruna çıkınca ne cevap verecen onu düşün.
Paşa gönlün bilir, adı üzerinde farz değil sünnet.
"Adı üstünde sünnet, farz değil ya" şeklinde karşılık verilebilecek bir yargıdır.
Milletin işi gücü yok da oğlunun pipisini düşündüğünü sanan kompleksi kişilerin beyan ettiği söz.

Bana ne amk.
o zaman farz ettirmelisin.
" geline de bir sor istersen " dedirtti.
Ben de kıyamıyorum.
Vitamini kabuğunda olayını yanlış anlayan insan evladı beyanı...
daha yakışıklı oluyo bence kestirince.
kendi keyfi bilir. ben hiç evlenmiyeceğim, çocuk da yapmayacağım mesela, kendi keyfim bilir.
sünnetli daha yakışıklı oluyo olum.
katıldığım beyandır.

çünkü oğlum yok.
Kuranda sünnet yazmaz ama herkes oğlunu sünnet ettirir. Başörtüsü kuranda ayrıntılı anlatılmıştır ama hiçbir karı takmaz.
sünnet erkeklerin cinsel hayatını ciddi anlamda baltalıyor.

daha marşa bile basmadan yıllarca dona küloda sürte sürte hassasiyetini azaltıyoruz "penisin".

ama sünnetsiz penis de enfeksiyona daha yatkın oluyor.

böyle bir çıkmaz var işte.

edit: bunlar da böyle müslüman işte. şurada günahların en büyüklerinden biri olan "dedikodu" yapsam hepsi katılır, hiç gocunmaz ama hiçbir dini zorunluluğu olmayan sünnete laf edince eksiye boğarlar.
buna en çok çüklü pilav yiyemeyecek olan baban üzülecektir dediğim haber.

benim hayatımda bişey değişmedi.
bize ne.
Ettirmemen iyi olur. Ama sünnet olduk diye eksik de değiliz. Tanrı akıl eksikliği vermesin.
Aynen aynen, fizikte kimyada bilimde ilerledik oğlunun sünneti kaldı.
hiçbirimizi alakadar etmeyen tercih.

ne istiyorsanız onu yapın efenim, kime ne?
Fıtratı bozmak büyük günahtır.
Kuranda yazmayan bir şeyi yaptırmak zorunda değilsin zaten.
hakaret edenler. okuyun ulan ayılar. sünnet sağlığa zararlıdır.

http://www.sunnetinzararl...nnet-ettirmemek-icin.html
Çok doğru bir karardır. Sonuna kadar desteklemek gerçekleri insanlara anlatmak gerekir.