bugün

mensuplarından 1 tanesi fena halde pinti olan burçtur. geçenlerde bir arkadaş söyledi, ben onun yalancısıyım.
son ogrendigim bilgiye gore, yengeç burcu insani ile zitliklarin birbirini cekmesi uyumunu saglayip muhtesem dostluklari olabiliyormus. *
başak burcu bir erkek olarak kadınına talibim. ben demiyorum okudum yıldızlar diyor.
En takıntılı, anlaması zor, kafaya taktımı takan igrenç burçtur benim gibi terazileri gıcık eder.
saygısızlık yapılmaması gereken insanların başında gelen burç. bu iyi kalpli insanlara saygısızlık yapmayın, canınızı yakarlar, hiç de vicdan azabı çekmezler. iyi oldukları kadar çok kötüdürler.
hani birini tanırsın ve o burca sahip tüm insanlardan soğursun ya, ha o burçta benim için bunlardan.
müdür burcudur.
arapçası davar-ül veled-i inat tır. yazılan özelliklerin hepsi doğrudur. soğukların insanıdır.
dünyanın 1/12 si gibi bende bu burca mensubum. bu burca mensubum diye bu burcun özelliklerini taşıdığımı düşünmek saçmadır.
(bkz: ben)
zannımca üzerine genelleme yapılamayan bir burç bu tek burç. çünkü başak burcu kadını belli tam oturuyor uyuyor. ee ikizler zaten belli.
aslan evet iyi ama ben dost olup çok iyi ama ilerisi olmuyo bu burçla.
gerçi ben oğlak burcuyum. ha terazide var neyse karışık o.

oğlak burcu iyidir.
içinde olduğum burçtur.
normal şartlarda götümü doğrultmam bu tür şeyler için ama, konuştuğum bir kız ille de merak edince burcun ne, özellikleri ne söyle tahmin edeyim gibi şey yapınca araştırdım. ulan araştırdıkça adamların beni yazdığını fark ettim. şu özellikleri taşıyomuşuz;

soğuk durmak: biz aslında soğuk durmuyoruz, tanımadığımız ve tanışmak istediğimiz birisi varsa önce hareketlerini, yapısını ve mizacını çözmeye çalışırız. işimizi sağlama almak istediğimiz için bu size bağlı, ne kadar kısa sürede çözersek o kadar sıcak oluyoruz. ayrıca samimi olduğum arkadaşlarımla anırırım yani, hiç de soğuk değilim.

hırs, azim: genel olarak bende biraz sönük, yani var ama götümü kaldırmaya gelmiyor. olduğu zamanlarda da şu mantıkla oluyor, zaten 60 yıl ya yaşayacağız ya yaşamayacağız, bu hayat ölümlü, kendim zevk almaktansa benden sonra gelecek olan nesillerim rahat büyüsün, çoluğum çocuğum rahat etsin düşüncesi. bak bu da benden kaynaklı değil, hep sevdiklerimizi düşünüyoruz.

cimrilik: cimri değilim, parayı tutumlu harcıyorum sadece. bir insan benden para istiyorsa o paranın nereye gideceğini bilmem gerekiyor. gidip ona buna yedirecekse sikime kadar. eğer önemli bir şey için gerçekten gerekiyorsa çıkarır eline sayarım.

gerçekçilik: bu da soğuk durmakla alakalı aslında. yaşıtlarım kart çarpıştırırdı ben evde solculuk nedir, sağcılık nedir bunları araştırırdım. hayat fani, hayal dünyasına yaşamaya gerek yok.

mizah: gerçekten garip bi mizahımız var. siz ben şizofren hastasıyım dersiniz, size çok yardım ediyomuş gibi gözüküp yönlendirmeye çalışırım ama içten içten yarılırım yaptığımız muhabbete. iki üç ay sonra anlarsın benim senle dalga geçtiğimi.

zeka: bu kişiden kişiye değişir tabii, ama ben fena insan kullanırım. ikna kabiliyetim çok yüksektir. "ananı yatağından kaçırırım ruhun duymaz" cümlesi tam benlik hatta.

intikam: anasını siker atarım. iyiliği de, kötülüğü de asla ama asla unutmam. beynim intikam duygum için kendisine özel bir yer açmış, bana yapılanlar asla unutulmuyor.

genel olarak böyleyim, ki herkes oğlak burcunu böyle kabul ediyor. ben neymişim be aq.
Disiplin plan düzen ve kaçınılmaz son başarı. Aşk icin yaratılmamistir bu vatandaşlar.görüp gorebileceginiz en ruhsuz duygusuz burc.nasi bi kafa var ise bunlarda aşık olduklarini içinde yaşarken anlayamazlar.sonradqn derlerki aa ben seviyomusum.
oğlak burcu olduğum halde tek bir özellik bile yok bende amk. burçlar tamamen palavra hayal mahsulü.
pek sevilmeyiz.
Bugün de sevilmedik sözlük mutlu musun!

Bir burç.
çok soğuk bir burçtur. ben bilime o kadar inanmıyorum ve genellemeleri öylesi seviyorum ki türkiyede'ki 72.000:12=11.000 kişi soğuk birer oğlak burcudur diyebilirim. * *
kıskanç bir burçmuş en azından erkekleri .
Bu günler yeni oğlak'ların doğduğu dönemdir. Bir oğlak burcu olarak, ne derlerse desinler, bizim gibi tipler dünyayı yönetecek. Ne kadar kötü özellikler saylıyorsa, sıkıntı yok. iyi ki doğdunuz. Siz olmasanız, dünya çok sıkıcı bir yer olurdu.
Tam da benimdir, üstelik doğum günümdür bugün. Oğlak olmaktan mutluyum ben şahsen.
bu hafta oğlakların temizlik haftası. evde işte arabada her yerde temizlik yapmalılar.
dahil olduğum burçtur ama övünmüyorum bununla mq.
2 sevgilim de oğlaktı ikiside terk etti.
Sevgilimin burcudur. Bir Oğlak erkeğidir. istediği zaman umursamaz soğuk birine dönüşebilir çok nadir olarak romantiktir. Ama zekidir. işkolik ve sorumluluk sahibi bi de.