bugün

çakma star.
Mahallenin çocukları içinde ebeveynler tarafından aha işte bu çocuk adam olur, diğerlerinden bi bok olmaz diye gösterilen ama tinercisi bile adam olurken adam olamayan tek kişidir.

Arkadaş bu ülkede GS, BJK, FB'de oynayıp bu adam kadar şans verilen, düzelsin diye uğraşılan hatta üzerine titrenilen başka bir futbolcu olmuş mudur?

Ozan Tufan, senin formasını giydiğin takımda zamanında ilker diye bir adam oynardı. Tek özelliği hızlı koşmasıydı yoksa ne tekniği vardı ne de başka da bir yeteneği... Ama o adam bile günü geldi Hollanda maçında hayatının ortasını yaptı... Sen ne yaptın? Benim gördüğüm bir buçuk iskender, iki lahmacun...
formanın hakkından ziyade soyadının hakkını vermeye çalışan, yolda görsem senli "ben"li söveceğim tiplemedir.
Nice yetenekler kör olurken bu körün gözlerini açmaya çalışıyolar yanlış.
sadece idman futbolcusudur. başka bir şey değildir, resmi maçlarda yoktur sahada.
sırf 11 oyuncuya tamamlayalım şu kadroyu diye oyuna alındığını düşündüğüm top tepici. yahu hangi mantık şu ponçiği ilk 11 de oynatır. lucescu bile 11 oynattı çok mu yetenekli biz mi göz fakiriyiz göremiyoruz, yüksek yerlerden emir mi geliyor oynatın diye nedir anlamadım amk.
Bugün de kadıköy'de gezerken görülmüş.
halısaha topçusudur.
hala çıkış yapması beklenen futbolcu.

yapmayacak hocam. gözünüzü açın amk o kilolarla futbolcu mu olur ya?

bende çok büyük bir çıkış yapmasını bekliyordum. hatta beşiktaşa değil fenerbahçeye gittiğinde çok üzülmüştüm. şimdi fark ediyorum ki bursadan gelen o 4 futbolcu ; ozan tufan fernandao şener özbayraklı volkan şen fenerbahçeye atılan büyük bir kazıkmış. bunu şimdi fark etmemde benim mallığım yani.
Çok güzel vurdu ama olmadı. Olsun devam.
bugün gerçekten iyi oynadı.
Çok iyi oynadı. inşallah hep böyle devam eder.
kendisi her zaman için gündemde olan bi futbolcu ama kötü oynayışıyla zaten dun ku derbide de boş kaleye gol atamayarak kendisini bir kez daha ispatlamıştır.
babamın yaşı : 63
boyu : 1.81
kilosu : 86
konumu: emekli muhasebeci

ozan tufan'ın yaşı : 22
boyu : 1.80
kilosu : 92
konumu: milli futbolcu.
Slim fit forma giymeye korkup forma bol yeaaauv ben brad pitt im aslinda demeye getiren futbolcu.
Sen gece hayatina bak olm bosver futbolu..
Abazaaaaa.
Sonunda kırdı şu özgüvensizliğini çıktı ve gene attı.

Her çıktığında gol pozisyonuna giriyor atıcak hepsini inşallah. Beşiktaş maçında biraz şanssızdı yoksa orada da atıyordu.
sofiane feguli ve fernandodan çok daha iyi süpermega star.
Son haftalarda yaşadığı yükselişi golle perçinlemiş futbolcu. Evet.
cenk ve babelin gol sevincini yapmaya çalışmış göbekli özenti balina.olum sen kimsin lan o göbekle götünü zor kaldırıyosun zaten bir de o gol sevinicini yapmaya çalışıyosun ahahahahaha.
görsel
https://pbs.twimg.com/media/DMSlW8iW0AEdl-4.jpg
Adamın gol sevincine özenti diyen tipler o zaman beşiktaşlılar da basketten özenmiş.

Biz mahalle maçlarında bile yapardık.

Tamam tamam her şeyi siz buldunuz.

(bkz: drink tiner).
görsel

Şunun tipe bak aq ya.
Ozan Tufan Türk futbolunun özetidir. Belki çok klişe olacak ama şunu düşünmeden edemiyorum. Bir tarafta evine ekmek götürebilmek için canını hiçe sayarak gece gündüz inşaatlarda veya madenlerde çalışan memleketimin güzel insanları bir tarafta da 22 yaşında senede 1.7 milyon euro kazanan bir çocuk. Şimdi bir karşılaştırma yapalım ve canını ortaya koyarak çalışan bir işçinin aylık gelirini devlete verdiği vergiyle oranlıyalım. Şimdi birde kazandığı 1.7 milyon euro için 10 gr vermekten aciz bir futbolcunun kazandığı parayla devlete verdiği vergiyi oranlıyalım. Bence her şey ortada. işte Türk futbolu, işte güzel ülkem...
Vergi cehenneminde bir vaha.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar