bugün

gerzek söylemidir. neden mi? işine gelmez çünkü. önceki nickinde bu arkadaş yok reglim geldi yok kanım öyle yazıp durmuyor muydu? ilgi çekmek istemiyormuş. ilgi çekmek istemediği için bunları yazıp yazıp durdu. şimdi de bu olay patlak verdi. sorsan ilgi çekmek istemiyor. beyin gelişimi tamamlanmamış kezban. olay büyük ihtimal uydurma. uydurma ise fena bir durum, uydurma değil gerçekse daha fena çünkü böyle bir şeyi nasıl anlatıyor bu kadar geniş olmak nedir? allah sabır versin yakınlarına. evet.
Özel hayatını ifşa edip tüm sözlüğün gözüne sokan kişi ifadesi. Diyaloğun tam içeriğini bilmiyorum fakat yanındayım oytunkaran.
(bkz: #direnoytunkaran)
ya sen isteseydin oytunkaran, x ya da y seni hiç konuşamazdı, bi sikimden haberi olmazdı.

sen konuşulmak istediğin için konuşuyor bu adamlar bunu.

sen de gelmişsin oytunkaran üslup bidi bidi diye aklınca balans ayarı yapıyosun...

bırak allahını seversen yahu, dostlar alışverişte görsün derler buna.
sözlüğün vettel'i. Fenerbahçeli dost. *
sol frame de göremeyince merak ettiğim.
her entrysinin sonuna hahahasiktir evet yazan yazar. karması pek iyi değilmiş.
8. nesil pestil. milletin tarzını çalar sonra sözlüğün fenomeni zanneder kendini.
iki yazarın 1 saat önce yaşadığı hararetli tartışmanın kısa sürmesi durumudur.
taraflar versus başlığına uğramadıkları sallamadıkları gibigörünseler de, bilgisayar başında sinirden popolarından alev çıktığı rivayet ediliyor.
ne kadar doğru bilinmez.

(bkz: akbgc haber ajansı)
http://anket.uludagsozluk.com/s/2426/
(bkz: hanım koş sözlükte kavga var)
(bkz: reklam yapmak) özelden atsaymış ya dedirtir. O değil de iyi ayar vermiş.
(bkz: zevkle izliyoruz).
lisede tarih sınavında şöyle bir kağıt vermişliği vardır.

soru: Tarihte ilk kurulan türk devleti hagisidir?
cevap: hunlar. evet

soru: hunların ilk imparatoru kimdir?
cevap:teoman. evet.

soru:yerleşik hayata geçen ilk türk devleti hangisidir.
cevap:evet. *
yani şu eleman karşımda dursa ya döverim ya da zikerim sonra döverim. başka şansı yok amk. *
Ben sinemada sevdicegimle mısır patlatırken bilgisayar başında fesatlıktan çatlayacak yazar. Seans da verim mi ahahahaha.
çaylak olmasıyla sanal aşkına gölge düşmüştür. yemeden içmeden falan kesilir meazallah; umarım çok uzun değildir çaylaklığı. * her neyse iletmemi istediğin bir şey varsa bana buradn yolla ben iletirim ehehe. *
çaylak oytunkaran ın önce yazar olup sonra gelip kendisinden af dilemesini isteyen yazar beyanı. evet.
evet arkadaşlar. açıklıyorum. bombayaa hazır olun.

moderatörler tarafından çaylak yapılan oytunkaran adlı yazarın moderatörleri yazarlığını geri vermediği taktirde kendini öldüreceğiyle ilgili tehdit etmesidir. kanıtlarım var. resim var. o var. şu var bu var.

görsel
hepimizi üzen tehdittir. evet.
çaylaktır. evet.
(#22208574)gs nin juveyi elemesi bu arkadaşa göre rezillik miş, şike yok panpa.
acayip birisidir bilemedik öyle işte...
ezikliğin tarihçesini yazdığı entrylerde bulabileceğiniz yazar.
sözlüğe girmediği bir allahın günü yoktur.
(bkz: #22241682)

hem gavat falan deyip, hem de ayip diyen ironik, oksimoron dolu bir yazar.

evet. sdfklhsdgjsdf. ne eveti lan?