bugün

Barış Manço'nun menemen sever avukatının şimşeklerini üzerine çekmiş paratoner yazardır, birazdan avukatın toprak kokmasına sebep olacaktır.
ilmin kalesidir.
Gerizekalı.
Hangi amaçlar doğrultusunda ilerlediğini anlayamadığım yazar.
Türkiye AB'ye girer
Türkiyede pkk sorunu biter
Chp iktidar olur

Genede bu mal silik yemez.
Espri ve mizah yeteneği olmayan ibnelerin pek anlamayacağı bir yazar. Sizde kabiliyet yoksa oytun ne yapsın ?

Not : bir onbirinci nesil
-7008 ile karmasız kalan sekizinci nesil yazar.
Sözlük için en sevilen yazar dediler.

Öyle. Adam da şeytan tüyü var heralde. Ağzından gelen gidiyor. Ama yinede seviliyor.

Bravo .
sözlüğün açık ara lider yazarı. ben değil istatistikler söylüyor.
Fake hesapları ve kendi gibi lüzumsuz şakşakçıları vasıtasıyla sözlükteki tek zevkimiz olarak kalan debenin ırzına geçmiştir. Şöyle uzuuunca süreli çaylak olsada kurtulsak. Evet evet evet hadi ımmmh evet.

Edit: imla.
Kendisini tanımıyorum fakat bu aralar entrylerinin bir kısmını okudum. Sonuç kendini,fikir ve düşüncelerini düzgün ifade eden,kültürlü,bilgili bir yazar anladığım kadarıyla. Dikkat çekici bir başka nokta adam hem yazıyor hemde yazdırıyor. Beşbinin üzerinde kendi hakkında olumlu,olumsuz yorum var. Tebrik ve taktir etmek lazım. Başarılarının devamını dilerim.
2. sınıf şarkı yazarı. şarkıda ki tek ahenk evet evet evet evet eveett..
(bkz: oytunkaran/#34447033)

çıkar ağzındakini tinerci ne dediğini anlamıyorum. evet.
uzun zamandır denk gelmiyordum. bıraktı gitti sanıyordum buradaymış hala. nasıl da belli...
nick altı nick altı değil unkapanı. evden kaçan ünlü olmak isteyen tüm genç kızlar kebapçı tipli şebekler buraya toplanıyor. evet.
yine aqıyor.

"aq" kısmı önemli.
fake hesaplarla sürekli kendi başlığını uplayan kendini öven yazar.
çolukla çocukla muhattap olmaması gereken yazar.

(bkz: 5iplikoverlok kim lan)
is burada.
görsel
sonunda ifşa olmuştur. on birinci nesil kardeşlerimle yaptığımız zirveden görüntü. evet.
Sosyal sorumluluk sahibi olduğunu göstermiştir. Çocuklara sahip çıkmış. Adam gizli cevhermiş.

itiraf edeyim hayranlık duydum.
mağaradır.
Kendileri sekizinci nesil olmalarına rağmen sözlük karmasını görmeden onbirinci nesillere laf atar (#34451453)
görsel
sol frame'i boş başlıklarla kirletip daha iyi başlıkların aşağı düşmesine ve kaybolmasına sebep olan yazar.