bugün

--spoiler--
öyretmenim ali bana tüküydü
--spoiler--
kendisi meslektaşım olup , oldukça olumlu elektrik aldığım muhtemel anlaşacağımı düşündüğüm bir yazardır kendisi.

edit: eksileyenler öğretmen düşmanları ahahahaha
Yardımsever, iyi bir yazar.
Eksi almak isteyenleri nick altında toplayan yazar bozuntusu.

Beni eksiliyorsunuz tamam da, hakkımda düşüncelerini beyan eden kıymetli yazarlara dokunmayın.

Seviyorum sizleri kalbi güzel, kıymetli yazarlar.
Yıllar önce bir kişi daha tanımıştım kendileri gibi idi ve öğretmendi oda. Oda kendi halinde yazar, çizer içini dökerdi ve onada benzer şekilde sataşmalar olmuştu.
Anlamıyorum, kavga için entrika için, yalakalık için, yalamalık için ve popi olmak için her haltı yiyip insanlara sataşan köpekler varken bu tür insanlarla uğraşmak ne bileyim yıpratmak anlamıyorum.
Yapmayın olum yapmayın.
Gerek yok.
Uğraşacak onlarca garip tip var zaten sözlük denen bu çöplükte.
Başka yerlerde eşelenin.
iyi biri sohbet etmiştim.
buna kim inanır?
--spoiler--

ögretmenlikle alakalı sorular soruyordum.

--spoiler--

görsel
Konuşmak da bir meziyettir sayın yazarlar. Alay eder gibi üslup takınan şiddetten ve dayaktan bahseden bir insanı dikkate alıp cevap vermem. Sessizliğin en güzel cevap olduğuna inananlardanım.

Kaldı ki nick altına ağlamak nedir? insan olan nick altına ağlamaz uygun dille mesajda meramını iletir.

Üsluptan haberi olmayanlar ile konuşmayan yazarımsı.

Edit: basit bir meselede, edit ile hakaret etmek, şiddet yanlısı bir ruh hastası olduğunu gözler önüne serdi zaten.
Terbiyeyi ve ahlakı bana öğretecek son kişisiniz beyefendi. Üslubunuza dikkat etmek zorundasınız. Mesajda etmediniz, burada da aynen devam ediyorsunuz. Nick altında hakaret edecek kadar zavallısınız.

Bunları anlamanızı beklemiyorum. Daha de da yazımından, mı ekinin yazımından bihabersiniz. öğrenememişsiniz veyahut anlamamışsınız. böylesine bir meseleyi anlamanızı beklemek elbette ahmaklıktır. iletişime geçemeyip, nick altımda konuşmak ise bambaşka bir olay. artık girmiyorum o konuya.

Nick altındaki ağlamalara anlam veremeyen, üslubunu takınan yazarları ise cevapsız bırakmayan yazarımsı. iyi yazmalar diler.
iyi bir insan.
fik fik mesajlaşırken gizli gizli dövüşünce paragraf paragraf buraya yazin tabi. mesajalrı da görmek istiyoruz madem öle hadi bakalım.
Öküze bak seviyesine düşmem diyor ağzından lağam akıyor buna rağmen kendini seviyeli sanıyor cahil herif,öyretmenin kimdir bilmem tanımam ama cevap vermedi diye ortalığa düşmek nedir.
Konunun taraflarını tanımam.

Okuduklarım üzerinden yorum yapacak olursam bir tarafta bir öğretmen kişi var, diğer tarafta bu kişiyle mesajlaşan bir başka kişi.

Öğretmen kişisi konuşmak istememiş. Cevap vermemiş. Yani en doğal hakkını kullanmış. Konuşmak ne kadar doğal ise cevap vermek istememek de en az o kadar doğal.

Ancak cevap alamayan kişi önce gelip nickaltında ağlamış, sonra da iyice çirkinleşip bütün öğretmenlere hakaretler savurmuş. Hem de bunu öyle kötü, öyle hatalarla dolu bir türkçe ile yapmış ki...

Şimdi arkadaşım, sen öğretmenlere laf söyleyecek hadde değilsin. Sebebine gelirsek, daha kendi ana dilini, doğduğu andan beri maruz kaldığı, dinlediği ve konuştuğu dili yazamayan insansın. Söyliyim değil söyleyeyim, bende değil ben de, sorarmıydım degil sorar mıydım... bunlar ilk anda gözüme çarpan hataların.

Sen önce bir türkçe kursuna, daha sonra da bi iletişim kursuna gidip en son da bir psikoloğa uğra ki sana insanların cevap vermek zorunda olmadığını, insanlar sana cevap vermeyince sağda solda kimse hakkında ithamda bulunamayacağını anlatsın...

Işte kadın cinayetleri tam olarak bu zihniyetlerin ürünü aslında. "Nasıl cevap vermez, nasıl konuşmaz, beni nasıl kabul etmez, benimle nasıl birlikte olmaz" kafasındaki kişilerin ürünü... üzgünüm psikolojik temelinde bir tacizci ve potansiyel bir tecavüzcü yatıyor. Acilen bir psikolog/psikiyatr ile görüşmeni öneririm.
(bkz: bdsm master) öğretmen olmasan bu kadar yazı yazmazdın, adama sorunlu demişsin bir nickine bak.

(bkz: https://m.uludagsozluk.com/e/43883352/)
nolmuş nolmuş? ağzından mı öpmüş? rezalet puanım 0/10. her cevap vermeyene nickaltı döşesek burdan köye yol olur. iletişime geçmemek de bir cevaptır yukarda dendiği gibi. oh be bugün de meriçlik yaptım. dgdfs lan şu sözlüğü çok ciddiye almayın.
--spoiler--
Konuşmak istemiyorum desen anlarım. insanım.
--spoiler--

iste asil mesele bu.
mesela benimle de konusmak istemeyen varsa desin anlarim.
diger turlu idrak edemem.
acaba isi mi var telefonu mu bozuk interneti mi yok diye dusunurum.

lutfen herkes konusmak istemedigi kisilere soylesin.

nazmiye senle konusmak istemiyorum.
bakin ne kadar kolay.
insanim.
(bkz: reddedilen erkeğin kızı kötülemesi)
arada bir sevişin lan. içinizdeki kötülükleri atarsınız. bu ne agresiflik? meme.
Bism-
görsel
Ben niye reddedildim durduk yere.
Attığım fotoğraf eminim karşısına gelmiştir, kendisi sayfamı düşer mi diye incelememiştir. Düşmeyince ağlamadı da zaten kendisi.

Abileri-ablaları hadi küçük ergen kardeşimize yardımcı olup, bu bunalımdan çıkaralım.

Burger yemeyen, ahlaklı bir yazarımsı.
Oo kaos var, besleneyim biraz.
(bkz: vay anam serhat neler dönmüş ya)

dakota çekirdekle seyreyliyorum.

birazdan görüşlerimi bildiriciiim.
Hayatı bu kadar ciddiye almayın syaın yazar, sözlüğü hiç almayın. Üzülürsünüz.