bugün

yazarlara problem olan entryler. neden eksi veya artı almadığını, oysaki ne kadar dikkat çekici bir entry olduğunu düşünen yazarların üzüntüsü ile hazin sona erişir.
(bkz: kaybolmayan sakız istiyoruz)
(bkz: oylanmayan entry istemiyoruz)

edit büdüt: ben kendi adıma konuşmadım beni oylayın demedim arkadaş bu ne eksi oy sevdası böyle.
(bkz: çok da tın)
küçük emrahın sözlükte can bulmuş halidir.. bir köşede kalmış, kimsenin görmediği, hor görme gereği bile duymadığı entrylerdir.. halbuki tanısak ne kadar iyi olduklarını anlardık belkide.. özünde iyi onlarda derdik..
Fikrasina gulunmeyen adamlarin yazdigi entrylerdir. Negatif bile almiyorlar ne yazik.
Hem öksüz hemde yetim gibidir ayrıca iplenmiyorum diye koyar.

(bkz: başlık hortlatmak)
Bazen eksi oy almak da mutlu eder yazarı. En azından okundu, ciddiye alındı, süzgeçten geçti ve beğenilmedi anlamına gelir.
kimse sizi önemsemiyor hissiyatına sokar. eksilenmek bile daha mutlu edicidir bu duruma göre.
bence çok fazla eksi oy alan entriden daha kötü durumdaki entridir. bu sebeple eksilenen entrylerim yerine bu entrylerimi siliyorum genelde.

ayrıca bu başlıta bile bu entry çeşidinden 4 5 tane bulunması çok ironik.. hepsini artıladım haha.