bugün

artık herkesin yapması gereken eylem. karma puanımız da tamam. türkiye'nin entry oylaması en kolay yapılan sözlüğüyüz. pop-up pencere gelmiyor, sadece iyi ya da kötü tuşlayıp işinize bakmak. e artık bu kadar kolaysa beğendiğiniz entrylere "ahuehuauh ne komikmiş lan" deyip sıradaki sayfaya geçmek yerine * tuşuna ya da "abovvv ne dio lam bu" demek yerine :( tuşuna basıverin abilerim. bu sayede bir yazar ya da okur olarak ona yapılabilecek en iyi değerlendirmeyi yapmış olursunuz. daha kolay, daha zahmetsiz. misal bu entrye bir eksi oy vererek yeni bir başlangıç yapabilir hayatınızda pem-beyaz bir sayfa açabilirsiniz.
ayrıca (bkz: karma) (bkz: oylama yapın)
bazen yanlış yapılan eylemdir takım takıntısı haline gelmiş oylamalarda özellikle.su entrylerin #3980033 ve #3982557 gercekten haftanın en iyi ya da kötü entrylerine girmesi anlamsız.
şuan itibariyle sözlük içerisindeki oranı düşmüştür.
okumak yok, yazmak var sanırım,şuan itibariyle;

oylamak out, yazmak in..*
kimlerine göre en büyük işkence, kimilerine göre büyük zevk, kimilerine göre en önemsiz ayrıntı, kimilerine göre sözlükte yazma sebebi, kimileri için yaşama sebebidir. (evet böyle manyaklar da var maalesef) hakkımızda hayırlısı olsun sözlükcenek.
beceremediğimiz eylem.

yok arkadaş, olmuyor. ben 6. nesilden beri sözlükteyim farklı nicklerle. kendimi bildim bileli oylama kültürü yok bu sözlükte. küçük bir zümre tarafından yapılıyor ama yetersiz. çok yerinde tespitlerin, faydalı bilgilerin, komik yazıların kaybolup gittiğini gördüm iki entry arasında. zaten sözlüğe yazmaktan çok okumak için gelmiyor musunuz? okuyun, düşünün, anlayın, sonrasında oy verin! incileriniz mi dökülür? zaten 3 tane buton var. seç birini işte! bu kadar zor olmamalı arkadaşlar. unutmayın ki sözlüğü sözlük yapan bizleriz. şükela butonuna basınca boş yazılarla karşılaşmayalım. istemez misiniz kaliteli bir ortam olsun burası? o zaman iş yine bize düşüyor.

hadi, en azından deneyin bakalım. oy verince bileğiniz kopacak mı diye.
harika bir sözlük özelliği.

uludağ sözlükte, buraya bir şeyler yazıp emek veren yazarların yazdıkları şeylere ne ölçüde katılıp katılmadığınızı, yazıyı beğendiğinizi ya da beğenmediğinizi gösterebileceğiniz bir buton olduğunu biliyor muydunuz?

evet arkadaşlar yanlış duymadınız böyle bir şey gerçekten mümkün.

şu elimde görmüş olduğunuz butonla bildiğin oylama falan yapabiliyorsunuz;

görsel

ben denedim yüzde yüz çalışıyor. beğenmeyen beni silsin.
an itibariyle mobil de mümkün olmayandır.
sözlükte yapılması gereken bir eylem. hem az yazar olmasının sebebi de oturma yapılmaması olabilir.
(bkz: benim adım bez bebek nana hem oylarım hem favlarım)
elektronik oylama güvenilir değil. bir salon kiralansın. sayımıza bakılırsa bir cafe, çayocağı vs. de olabilir. parmak boyası da şart.
bundan kasıt herkesi oylamak değildir.