1. 1.
  netflix'in yeni belgeseli.

  morgan freeman'dan sonra dünya'nın en tanınır sesi David Attenborough abimiz seslendirmiş.

  planet earth'ün devamı tadında olmuş sanki.

  izleyebilen herkes hd kalitede izlesin. gerçekten iyi.
  ... paranoyak jedi
 2. 2.
  https://www.torrentmafya....9-netflix-belgesel-indir/

  durumumuz yoktu izleyemedim demeyin!
  ... alpertunna
 3. 3.
  Türkçe seslendirmesini de mazlum kiperin yaptığı netflix belgeseli ki bence oginal ingilizce seslendirmesi resmen osuruk gibi. Sonuçta bir belgesel ve boşu boşuna alt yazı ingilizce vs kastırmanın bir anlamı yok. Türkçe seslendirme gerçekten iyi.
  ... enkidu1986
 4. 4.
  netflix türkiye'nin gezegenimiz adıyla türkçeleştirdiği belgesel dizisi. türkçe seslendirme gerçekten çok iyi, netflix bu konuda takdiri hak ediyor. çekimler muazzam, bazı çekimleri anladığım kadarıyla dronelarla yapmışlar ve çok güzel olmuş. dizide son 40 yılda şu hayvanın popülasyonu şöyle azaldı, son yıllarda buzulların erime oranı şöyle arttı şeklinde izleyiciyi fazla rahatsız etmeden dokundurmalar yapılmış. yani adamlar kibarca ve izleyiciyi rahatsız etmeyecek şekilde "dünya şu an sizin yüzünüzden çöküşe gidiyor." diyorlar.

  buradan sonrası engilizce;

  thanks a lot to everybody who has participated in making our planet. it's an alarm bell to save the future of our kind.
  ... para bellumtr
 5. 5.
  Bu gün beşinci bölümü izledikten sonra fark ettim ki, iyi belgesel, güzel belgesel seslendirmesi çekimleri vs on numara. lakin seyirciye vicdan mastürbasyonu yapan bir belgesel. Falanca hayvanın popülasyonu son elli yılda şu kadar azaldı dedikten sonra koruma alanlarında sayıları arttıyor gibi cümleler kuruluyor aynı anda da hayvanların keyfi yerinde görüntüleri dönüyor ekranda. Programın sonun da ki şarkı çalmaya başlayınca da boşalıyorsunuz. Eğer bir de internet sitelerini ziyaret edip doğayı korumak için led ampül vs kullanmanız gerektiğini öğrenirseniz çoklu orgazm yaşıyorsunuz.
  Bu tür belesellerin insanlara umut vermek yerine rahatsız etmesi gerekli. Yok led ampülle vs olacak iş değil ya insan sayısı azalacak yada doğa tamamen yok olacak yanında bizi de götürecek elbette.
  ... enkidu1986