bugün

nick'ine hayran kaldığim yazar arkadaşımız..
aşamalı olarak;
-nickini okumaya çalışmak,
-nickini anlamak,
-nickin sahibini yaratıcılığından dolayı kutlamak,
-"hoşgeldin" demek,
-"seni daha tanımıyorum,sonra uzun yorumumu yazarım,şimdilik bununla idare et" diye ilave etmek,
-ve yazıyı burada noktalamak.
nickini otuz yedi buçuk ekran tv olarak alsaydı çok rahat bir şekilde okuyabileceğimiz yazarımsı şey. *
ne zaman plazmaya geçeceği merak konusu olan yazar.
dört sene boyunca dünyayı dar bir pencereden görmeme sebep olmuş, öğrenci evlerinin olmazsa olmazıdır. alt yazılı film izlemesi ise çin işkencesine benzeyen televizyon modeli. iki ay sonra kurtulacağım, unutacağım artık o günleri derken, her an o günlere dönmeme sebep olacak yazardır ayrıca.
buçuğunu anladıkta otuzyedisi ne oluyor.(pazarlık taktiğidir.)
hasta kardeşim benim uzun zamandır görmediğim arkadaşım... neydi be o 4-3 fener maçı aman allahım...
piyasayı plazma televizyonların almasıyla pabucu dama atılan yazar.
bu çarşı'dan kurtuluş yok mu? dediğim eski tribün yeni sözlük arkadaşım. kombinenin kirası ne kadar? bi maça gideyim epeydir gitmediğim dediğim yazar kardeşim. birinci yılımız kutlu mutlu olsun lan hadi üçlü çekiyoruz. *
karşıyakalılar için özel üretim tv. malum karşıyakalılar sever buçuklu sayıları (bkz: otuzbeş buçuk)
ekran 37.5 olculerine sahip dar bir vizyon kısıtlı alana hitap eden az bir izleyici kitlesine hitab eden tv ekranı.
72 ekran tv'nin anne tarafından üstüne oya, dantel gibi parçalar konulmasıyla televizyonun düşürüldüğü durum..
artık plazma tv almasının zamanı gelmiş bir yazar.