bugün

Kuşkusuz arkadaşlar ortasından yanık type c şarj kablosu ve otogardan alınmış adaptör var, uygun fiyata bırakıyorum. Ciddi alıcılar lütfen.
burası senin günlüğün değil. şiirler şarkılar felan kal geldi ya. lütfen biri şu hanıma haddini bildirsin.
Güldürdün beni true, tam dediğin gibi aslına bakılırsa; burası benim günlüğüm ve Diğer entry'lerin gibi bu entry'ini de silip nick6'mdan gidebilirsin.

True entry'sini her zamanki gibi sildiğinde Entry silinecek.
Bir true'nun yaptığı gibi.
Şu true loserı da ölmedi gitti, kendi gibi ezik olmayan tiplere kıskançlığından dolayı salça olup duruyor.

Bir yazar.
Eminim gerçek hayatta çok güzeldir kendisi.
Kendisini çok severim..

True denen beyniyle hareket edemeyen varlığı ciddiye almamasını öneriyorum.

Sen yaz bizde güzel yazılarını hep okuyalım.
(bkz: bazen ihtiyacın olan tek şey)
otopsici; sarılmak.
pbhy; otopsici kene gibi bir enişte bul gören sizi yapışık ikiz sansın.

günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.
Benim kadın versiyonum gibi hissediyorum. ikimizin de hayatını kaydırmışlar.
sözlükte gördüğüm en melankolik kadın yazar. bir gün tanışmak isterim tabi ki.
görsel

dexter dizisi geliyor aklıma. ürperiyorum.
kendi ifadesine göre direnişçidir.
Böyle bir acı,

Böyle bir keder yok.

insan kahroluyor.
Bu yaşta bu kadar dert çok fazla ya.
söz şimdi otopsiraporlarında: bu izlenimlerin ne kadarı doğru?
Herkesin bir şekilde içini boşaltması gerekir. Kimisi bunu ağlayarak, kimisi bir başkasını kırarak, kimisi olay anında konuşarak ve daha birçok şekilde bunu gerçekleştirir. Ben de bunu yalnızca burada yaklaşık 3 yıldır yazarak yapıyorum. Öncesi yok, sonram ise belirsiz. Kimseden bir şey sakladığım da yok, yazdıklarımı benzettiğiniz birisi varsa bunu belirtmeniz yeterli olacaktır. Cevap basit, evet veya hayır. Hem yazdıklarımla benzetildiğim birisini okuyor olmak iyi olur.

Ayrıca burası dışında neredeyse en güler yüzlü ve yerine göre eğlenmeyi bilen bir insanımdır, kimseyi burada yazdığım şeyleri belirterek de sıkmam. Bunu bile düşünüp sorun yaratanlara da bir açıklama olmuş olur umarım bu yazdığım.
Hem sonuçta buraya gelip berbat bir şekilde yazanlar da normal hayatlarında o şekilde değillerdir, değil mi?
Umarım.

Bunun yanında, aşık olduğum birisiyle bir ayrılık yaşadığım yok çünkü ortada zaten âşık olduğum birisi yok ve olmadı. Olacağını da pek düşünmüyorum.
Bunu defalarca birden fazla kişi yazıp bir konu hâline getirdiğinde belirttim. Artık son zamanlarda bu ve bu tür şeyleri o kadar sık yazar oldu ki buradakiler, beni iyi hissettiren tek şeyden de soğur oldum. Her acının ardında bir aşk acısı mı yatar? Bunu benim için belirtenlerin hayatlarındaki tek acı, aşık oldukları kişi tarafından bırakılmak mı? Hiç mi aşk dışında acı yaşayamaz insanlar?
Bilmiyorum. Önemsiz.
En azından burası için önemsiz.

Yazıp gidiyorum işte, bu kız neyin acısını çekmişse çekmiş, Ben yazdığım sürece kimseyi ilgilendirmez. Herhangi birisinin yaşantısı bir başkasına izin vermediği sürece yalnızca kendisini ilgilendirir. Bu ben ve herkes için geçerli bir şey.

Sonra, Yazdıklarımı okuyup kendi içinizin karardığını düşünüp bunu bir şekilde yazıp belirtmenizdense donuzlayıp geçilmesini öneririm. Bir yazış tamam, hadi iki de olsun ancak üç, dört, beş nereye kadar?
Hatta donuzlayan kişi bunu yapmadan önce bir de ayrıca bana belirtirse, içini rahat tutması adına elimden geleni yaparım böylesine bir yerde ne kadar önemsiz olsa da kendisi hakkında iyi bir şey dâhi olsa bile yazmayacağım adına. Madem ki içi kararan insanlar var, Sorun odaklı olmak yerine çözüm odaklı gitmeye çalışırız biz de.

Umarım ki kendimi yeterince açıklayabilmişimdir. Normalde bu tür şeyleri yazmayı pek sevmem ancak hep bir şekilde imâsı ve konusu geçince artık anlaşılması adına yazmak istedim her ne kadar anlaşılmayacak gibi görünse de.
Herkese mutlu günler.
7 düvele yanıt ancak böyle olurdu.
basın açıklaması yapmış yazar.

Rahat bıraksanıza oğlum çocuğu! en azından memeli göt gibi başlıklar açmıyor.
9 düvel bu...
(bkz: siz benim neler çektiğimi nereden bileceksiniz)

Yazarı.
Dedikodulara son vermiştir.

açta bi müslüm jiletleyek kendimizi.
sözünden geri adım atmış ve korkmuştur. bir sonsuzluk kadar acısını çekecektir.

dertler otopsi olmuş bende bir kadavra...
Ruhu güzel insan.
Sevgilisiyle buzda kayan hatundur. Attığı fotodan öyle yorumladım.