bugün

ev bulamayan er kişinin parasıyla atım işlemi yapmasıdır.
(bkz: her ergenin hayali)
(bkz: otele kız fırlatmak)
amerikan sinemasının hollywood mezuniyet klişesine özenmektir.
(bkz: blue hotel)
maliyetli de olsa para varsa değen bir eylemdir. genelde duj için 30 dolar ister atılan kızlar.

(bkz: duj)
duj un parası falan bayağı bi pahalıya patlar diye tahmin ediyorum. *
ergen olimpiyatlarında bir branş.
Rahat sikiş böyle olur dedirten eylem. Yalnız hatun çok bağırırsa, otel görevlileri lütfen tvnin sesini kısar mısınız diyor.
hoca zor bence.

tabi profesyonel olarak atarsın. atmadım ama atabilirim diye düşünüyorum. ama hiç kız atmadım ağbi. hani herkesin hayatında olur, iki taraf da evleneilmeyeceğini bilir. belli bi süre sevişilir o kadar. "gece yattın sabah hatırlamam" coolluğunda bi adam olamadım hiç. olana da "ne yavşak adamsın" demem.

neyse işte geçici ilişkilerimde bile, başka şehirdeysem, ev yoksa, üstelik "açlıktan" direğe tırmanacak durumda olsam bile yapmadım.

biz öyle öğrenmedik çünkü. biz olaylara karışmamayı öğrendik amına koyim. halbuki olaylara karışmak güzel bi şeymiş, şimdiki nesilden öğreniyorum. biz kontrollü olduk hep.

kız atmadım ağbi otele. nüfus cüzdanı fotokopisi istiyorlardı çünkü. kız da korkardı ben de. bi gün kızın karşısına çıkar, babası beni siker, babası kızın ağzını burnunu kırar, küresel ısınma olur, korn filekslere kısırlaştırıcı koyarlar ve sair kaygılar beni bundan mahrum etti.

hacı zor bence. bak 30 yaşındayım otele kız at deseler, içine kaçar. cesaretim yani. sevişmem ağbi, olur biter. ne olaylara karışıcam ya? karakolluk mu olayım yani?

not: nüfus cüzdanı fotokopisi?
yapılması gereken eylemdir.
Hadi beni otele atin ama yildizi olsun acik bufesi olsun.
Ahlak masasının da partiye katılması demektir.
istanbulda ortalama bir otel 300 tl 'dir.
Sen bir git bence aydinoglu. 41 gelsin hadi gülüm hadi canım.