bugün

88'de yediği golle barça deplasmanından puansız dönen, tehlikeyi çok yakından hisseden takımdır.
zaragoza'yı 1-0 yenerek biraz olsun nefes almış olan takımdır.
futbol takımı olduğu kadar, yazarmış ta...
biraz geç te olsa hoşgelmiş...
isveççenin ve isveççe bilmenin önemini defalarca hatırlatmayı kendine görev edinmiş yazar arkadaşım.

sözlüğe hoşgelmiş.
23 mart 2008 uds'ye almanca'dan girmis yazardir. kendisine basarilar diler istedigi puani olmasi temennilerimizi sunariz.
farklı çağrışımlar yapabilen takım ismi. futbolu vs. ise beni hiç ilgilendirmiyor. (bkz: osursana)
an itibari ile sürekli futbol takımlarıyla ilgili entry girip solframe in havasını değiştirmiş futbol sever yazar.
an itibariyle tematik norveçce (norveççe de olabilir) çalışması yapan yazar.
"gerçekten ama gerçekten" "çok ama çok" ilginç yazan yazarın rumuzu.

(#3319341) bazen ne demek istediği belli olmuyor. *
ispanya liginden sevindirici haber vermiş yazar. sağolsun...
anti vestel manisasporlu yazar.
ligden düşme tehlikesiyle burun buruna olan takımdır. bu arada nickimi değiştirmek istiyorum.
ligin son haftasına üç buçuk atarak giren zavallı takımdır.
racing deplasmanında 1-0 yenilmesine rağmen zayıf ama şirin mallorca'nın zaragoza gibi bir devi yenmesiyle ligde kalmış yazardır. * * :)
garip bir yazar. boluspor kesin kuyruğuna basmış bunun.

uludağsözlük'ün gizli hazinelerinden. tarzının anlaşılmasını emrettiğim, her entrysi okunası, saygı duyulası ancak gülünesi yazardır.
antalyaspor ve kocaelispor'u dev zanneden yazar. kendisine soruyorum arkadaşım sen hiç asansöre bindin mi.

(bkz: asansör)
ex real betis olması muhtemeldir.
(bkz: ender gelişen osasuna atakları)
herhangi bir takıma dakikada beş entry giren yazar. git hepsini tek bir entryde topla kardeşim allah allah.
(bkz: kayserispor)
(bkz: anti-antalyaspor)
(bkz: anti-kocaelispor)
Sözlük konseptini futbol klüplerinin forum konsepti ile karıştırdığını sandığım yazar.
ajdar tarzı meşhur olmak isteyen yazar.

(bkz: sözlük formatına uydurup sövmek)
bir zavallıdır. heyecanla girdiği real zaragoza entryleri silinerek zararsız mutluluğu elinden alınmış bir garibandır.
güncel Önemli Başlıklar