bugün

http://www.hthayat.com/ka...insel-iliskiye-girilir-mi

Muhterem meslektaşlarımın sırf okunması için ilginç bir başlık atmaya çalıştıkları haberdir. Fakat haberin içerisinde Masturbasyon, öpmek gibi konularda önemli bilgiler verilmektedir.
zekeriya beyaza sorarsanız eşek bile zikilir cevabı alacağınız soru.
"Hala böyle sorular soruluyor mu?" dedirten cümle ile birlikte gelen "yahu böyle başlıklar açılıyor mu" dedirtiyor.
''oruç sade ağızla tutulmaz'' sözünü akıllara getiren soru.
' ' yeni mi müslüman oldu? ' ' diye insanları düşündüren soru tarzı.
Girilmez. 60 gun ve bir de tutulamayan oruç 61 gun yapar. En iyisi böyle bir yüke girmemek.
11 ay abazan abazan başlıklar entryler, ramazan ayında cinsel ilişki serbest bi.

E ananın amı ramazanda mı abazan değilsiniz bir tek?
bu şey gibi hamile bir kadının saçlarını sarıya boyayıp doğacak bebeğininde sarı saçlı doğmasını ummak gibi.
Tek derdi bel altı olan Müslümanlarının sorduğu sorudur. işin garip tarafı kudurdunuz mu diye buna cevap veren tek ilahiyatçı yaşar hocaydı. Oda kimseye yaranamadı ve öldü gitti.
bu denli zeka geriliğin olduğuna göre zaten oruç farz değil demektir, çok da kasmana gerek yok boşver.
(bkz: oruç)
Şeytan; önce bi karnını doyur aç köpek!
orucun amacı : her türlü pislikten şehvetten uzak durup insanı temiz yapmaktır , açıkcası ben tanrı olsam böyle bir pislik yapanın orucunu kabul etmezdim peygamberimiz böyle birşeye izin verir miydi diye düşünün...
girilir ama ağız kokar hem oruç neymiş ki yıl olmuş 2021.
hoca'nın cebine para sıkıştırman şart.
girilmez 61 gün cezası vardır.
25 yıldan fazladır oruç tutarım, bu zamana kadar 61 güne değecek biri çıkmadı.
bu kafayla oruç tutan kurban olarak domuz kessin. zırvalamanında bir sınırı olsun artık.
akabeli bir mollaya sorarsan

hediyyesi mukabili uygun bir fetva keser.
Aç karnına nasıl sevişebiliyorsunuz?

Ben açken ereksiyon bile olamam, bırak ilişkiye girmeyi...

Şunun şurasında iftara ne kaldı *
görsel
özellikle oruçluyken sevişmek için tüm şartlar oluşuyor.
Orucun meselesi zaten nefis terbiyesi. Cinsel isteği yüksek olan insanlara oruç tutması önerilir bundan dolayı. Oruçluyken onun için cinsel ilişkiye girilmez.
Nihat Hatipoğlunu ara sor.
görsel