bugün

sekizinci nesil yeni bir yazar.
hoş gelmiş mi bakıp görücez..
zaman herşeyin ilacıdır. yazarlığım uludağsözlük için kutlu olsun...
(#11146617) nevruz ile nevrozu karıştıran kişi.
genelde kürt siyaseti hakkında entry giren,bu sebeple akılda değişik düşüncelerin doğmasına neden olan yazar.hoşgelmiş?
nabza göre şerbetin verilmesi gerekliliğine inan yazardır.
entrylerini beğendiğim yazar.
(#13441442) pkk nın sözlükteki uzantısı.
(bkz: şakirt)
(bkz: bdp nin kazanacağı iller/#12060042) mersinde bdp lilerin ne işi var?
Akrostis yapacagim 8.nesil yazar.

O geceyi unutma
Rakinin icine bocek koyma
Ismini yaz cuzdanina
Kaybedersen eger calmasinlar kaydini
Otur dizine kir inadini
Rahat dur vurma dalini.
derdimi dinlemiş, beni biraz sakinleştirmiştir.
sözlüğün sayılı aklı selim yazarlarından belli ki.
iyi ki gelmiş, çok mesut oldum.
(#20183896) katılıyorum.
özel mesaj atıp benden pkklılara oy istemiş yazarımsı. ben bir ak partili olarak oyumu chp'ye vereceğim!
ozel mesaj atip benden anavatan partisi'ne oy istemis yazarimsi. ben bir dsp'li olarak oyumu saadet partisi'ne verecegim!
Özel mesajın mahremiyetine inanan yazardır. Her ozel mesaj paylaşılacaksa işimiz var..
guzel adama benziyor vesselam.
toros daglarina kürt dagi diyen yazar.yakin bi zManda sira erciyesede geliyor.
(#28937533) canlar pkk icin caliyor. lesi serilen her pkkli icin orta asya diye, turk diye, barbar diye kanirta kanirta bagirtilacak her pkk teroristi ve canak tutani.

pkk yazari.
(#28937533) 1950 yılında mağarasından çıkmış biri olmasına rağmen, atı, köpeği ve kürdleri (kısmen) ehlileştirmiş türklere hakaret eden eşek sikici.
(bkz: #28937533) bir işe yaramaz sikko yazar.
entrylerinden anladığım kadarıyla solcu, kürt yazardır. candır.
224 gün sonra tekrar ulu sözlükte yazmaya başlamış yazar. Bir kaç entry girip stresini atmıştır. Tekrar kaybolması her an muhtemeldir.
(#32718776) saydığın ilçelerdeki sözde sivil halk özerklik hayalleri içinde "pekeke" ye yardım edip hendek kazıp barikat kuruyorsa kusura bakmican hewal kurşunun adresi olurlar.

Kaldı ki kendisine her türlü kahpece tuzağı, pusuyu hazırlamış teröriste dahi merhamet göstermiş türk askeri gerçek sivillere asla zarar vermemiştir.

Yarası olup gocunan yazar.
Birileri tarafından hendekçi, pkk li olarak lanse edilmek istenen hümanist yazar.
Asla hendekçi olmadım ve pkk yi de savunmadim.
Entry ler ortada bak istersen foşik.

Lâf çaktığı kişilerin cevap veremeyip nick altına entry girip ıftira attıkları ve dert yakındıkları aşikar.

Belli ki bayağı bozmuşum onları.
Vah vah Kıyamam foşik yavru kurtlara.

Not: lan ağlama duvarı mıyım, git başka yerde hönkür..
Mesela orta Asya bozkırları olabilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar