bugün

Doğal yollarla olması imkansız olmasa bile imkansıza yakın olaydır. Ancak bununla ilgili tıbbi vakalar da yok değildir.

Örnek vermek gerekirse 'ingiliz bir çift'.

Orta yaşlı adam karısını çok sevmekteymiş ve ona daha fazla haz verebilmek için partnerinin meme uçlarına elektrotun pozitif ve negatif uçlarını bağlamış. Kadın orgazm olmaya başladığı anda adam, partnerinin meme uçlarına çok az miktarda elektrik vermiş. Meme uçları çok fazla sinir hücresi bulundurduğundan kadının aldığı haz aşırı düzeyde artmış. Sonuç: Kalp krizi...

Dediğim gibi, muhtemelen cinsel ilişki sırasında orgazmdan ölmezsiniz ama eğer ölürseniz bu ölümün aşırı zevkli olacağı kesin...
(bkz: yaptım oradan biliyorum)
açlıktan ölenlerin yaşadığı bir ülkede lafı bile olmayacak bir ölüm çeşididir.
(bkz: atın ölümü arpadan olsun)*
(bkz: ben geliyor zannettim meğer gidiyormuş)
en zevkli ölümdür.
ölen kimsenin şehit mertebesine erişmiş kimse olmasından ziyade öldüren kimsenin, 70 * kat daha fazla sevaba nail olacağına hüküm verilmesi gerekir.
- nasıl bilirdiniz?
++ zevkli.
(bkz: zirvede bırakmak)*
öteki tarafa cenabet gidilcektr.bi de bu yandan düşünmek gerekir.
-allah rahmet olsın baci, nasi öldi.
-orkazmadan diirler.
-o nedır ki?
-bilmiim ama imam kefen yerine çadır getirin dedi.
-niye ki?
-imam, nallar yerine, "çadırı dikmiş" diye istemiş.
Bir efsaaneye gore olum aninda insanlar erekte oluyormus, bunu duyan adamin biri de kendini kravatla dolaba baglayip * erekte olmaya calisirken kendini bogmus.

Yazarin yorumu: Iyi yapmis, senin dolun dogal seleksyone kurban gitti, artik daha zeki insanlar cogalabilecek... (bkz: Darwin odulleri)
(bkz: gül gül boşaldık).
(bkz: otoerotik asfiksi)
Allah rahmet eylesin denir.
baya baya bildiğin zevkten mutlu mesut ölmek.