bugün

evet itiraf ediyorum zamane sözlük şeesinde oturdum bir gece üşenmedim tüm tanımlarını okudum * hiç tereddüt etmeden diyebilirm ki zamane sözlük şeesinin en iyi yazarı budur...
pişman mıyım?
hayır...
bu kadirşinaslıktaki bir yazarı uludağ bünyesinde görmekten dolayiii * duyduğum mutluluğu tarif olur ki anlatamam *

özetle son bir şeyle bitirmek istiyorum!

buraaası beşiktaş!
alayına gider!
uğraşma bizimle!
hötoğlanı fener!

bu hayat dediğin!
elbet bir gün biter!
azrailin biziz!
hötoğlanı fener!

artarak...
yazdigi dialoglarla ince zekasina hayran birakan zuser.
bu adamın tanımlarını *
hani derler ya çekin sıkın basın dökün
ooki usta için açın okuyun gülün oylayın
o derece...

bu adamın tanımlarını üşenmeyip de okuyan ve bu eyleminden dolayı pişmanlık duyan kişiye veririm...

o derece!
japonca derin manalara sahip nick sahibi insan;
anlamı da şudur; göt kısmetten çıkınca uçkur kendiliğinden çözülür !

ayrıca baba yazardır, harbiden de babadır.
pek bi severim kendisini.
kendisi ile uludağ sözlük beşiktaşlılar derneği'ni kurmaktan onur duyarım. kendisinin de şimdi haberi oldu.
sağlam yazar.

ve küçücük bir ayrıntı:

oturdukları evin bahçesinde bir havuz vardır. en çok sevdiği şeylerden biri de bu havuzun karşısına geçerek, saatlerce yüzen ördekleri izlemektir. daha sonra bu gözlemlerini değerlendirerek yüzmede yeni bir stil geliştirmiştir. bügün de çok iyi ördekleme yüzer.
zamane sözlüğün en iyi yazarı olmakla beraber buraya ağırlık vermesi durumunda buranında en iyi yazarı olacağından adım gibi emin olduğum yazar. ellerinden öperim. büyük saygı duyarım.
oss.. sensei..
(bkz: efsane)
keyifli, eğelenceli, esprili yazılar yazan sözlük insanı. camianın yıllanmışlarındandır.
ailecek, beğenerek, ilgiyle...
hala buralarda mıdır diye merak ediyorum. takip etcem buralardaysa.
burdaymış lan yaşasın...beşiktaşlıdır ve bu husuta zaman zaman çamurlaşabilmektedir. yiriz, öperiz, baştacı ederiz...
(#13090599) neden bunu yazarak bizimde hayallerimizi yıkıyorsun demek istediğim yazar.
ööksehotu diye okumak istediğim nick.
daha iyi anlayalım diye midir nedir, aynı entryyi üç kere üst üste yazan bir sözlük kişisidir kendisi.

(bkz: fb küme düşerse taraftarları ne olur sorunsalı)

muhtemelen bunu görünce gereken düzeltmeyi yapar.

alternatif tanım: fenerbahçeli olmayan bir yazar kişisi.
#17375039 doğru söylüyor. dinleyin.
kendi kendine ayar veren yazar.
güldürmüştür. amk o leyleklerin ben!*
(#22257341)