bugün

Tüm bunlardan sonra istanbul a bir felaket yakındır.
resime bakip azan abazanlarin girdigi entry'nin konusu olan lezbiyenlerdir.
mübarek ramazan gününde olmaması gerekendir, allah'ın gazabı üzerlerine olsun ne diyeyim başka.
bu video da açıkça göstermiştir ki; bu olayın bir takım özgürlüklerle alakası yok. bu yapılanların da özgürlük adına olmadığı aşikar. dünyanın hiç bir yerinde hiç bir ahlaki çerçeve içerisinde bu yapılanların herhangi bir iyi niyetle karşılanması söz konusu değildir. hatta çok açık söylüyorum şu videoyu gördükten sonra bunun sapkınlık olduğunu söyleyenlerin haklı oldukları ortaya çıkmıştır. Adına özgürlük deyip sokak ortasında insanların gözüne soka soka bunu yapmanın ne olursa olsun başka bir açıklaması yoktur.

hele bunu ramazan ayında yapıp o insanlardan saygı beklemek. apaçık küfür gibi lan. şu saatten sonra bunların samimi olduğuna inanmıyorum.
Evet. Burası müslüman bir ülke burası istanbul. Acınacak bir durum büyük ahlaksızlık. Allah ıslah etsin. Yazık çok yazık.
özgürlük değil mi?

çok özgürler evet o kadar özgürler ki benim özgürlüğümü bile almışlar evden çıkamıyorum.

ne kadar rezil olduklarının farkında bile değiller.

bunları derdi başka...

hala savunan amsalaklar var. arkadaşım eşcinsel insanlar bile bu videoya yalnış demiş.
daha neyin peşindesin?

bunlara polis müdahale etmiş. niye etmiş diyorsunuz.

bu görüntüler nerede olursa olsun polis müdahale etmek zorundadır.

"sen özgürüm" diye savunursun kendini ama toplumdaki diğer insanları düşünmezsin.

yani bu ülkede sadece siz yoksunuz.

namaz kılan insanları küçümseyen insanların kendilerine laf edilmesine karşı çıkması ne kadar acizce değil mi?

sen soyunursun insanların bir şey demesini istemezsin.

ama biri gelip senin olduğun yerde namaz kılsa hemen tepkiyi gösterirsin.

bu nedir biliyor musun? bu fiziktir. etkiye karşı tepki.
Hayvandan farkı olmayan, insana benzeyen mahlukatlardır. Böylelerini sikeceksin demişler ancak insan çüküne acır be...
yuh arkadaş be midesiz orospu çocukları.onur yürüyüşümüş çok onurlu bir yürüyüş olmuş gerçekten.arkadanda zılgıt sesi geliyor.ülkeme naptınız ne hale getirdiniz.aşırı dinci olmak için bir nedendir bu video.allah kahretsin, milletin karısı çocuğu o caddeden geçiyor.sizde ki ar namus hayayı sikeyim ben.legal orospular.
Olayın müslümanlıkla da bir alakası yok aslında.Büyük bir ahlaksızlık.Kim olsa aynısını der.
özgürlükle ahlaksızlık arasındaki ince çizginin artık olmadığını gösteren videodur.
(bkz: akp chp koalisyonu arifesinde olmuştur)

Oha amk.
Sözüm bitti, kelimelerim bitti.
Diyecek bir şey bulamıyorum.

Bu orospuluk da değil başka bir şey arkadaşlar.
bana gayet normal insan gibi gorunen kisiler. sizin zihniyetiniz disari cikmis usul usul sigara icen bir bayani 'bizi tahrik ediyor' diyerek tartakliyor. kusura bakmayin da once siz birtakim kisilere saygi gosterin sonra saygi gorun. bir iki lezbiyen arkadasimiz kendi halinde bir cember icinde soyunmus cok mu ?
O kadar onurlular ki sapkın fikirlerini meydanlara indirip,alkışlar ve ıslıklar içinde bu pisliği yapacak kadar onurlular.Adına özgürlük deniyor peki soruyorum kim eşi ya da kızlarıyla bu manzaranın önünden geçmek ister.Özgürlük bu mudur.
insanlık ne hale geldi...
Medeniyet nerede kaldı allah'ım... Biz insanlıktan bile çıkıyoruz.

Evet lezbiyen veya gay olmak yasak değil, bir suç da değil. Ama ben bu tür eylemleri görmek zorunda değilim.
Ya ne kadar mide bulandırıcı olduklarının farkındalar mı???!

Çocuklarının ve kendinin terbiyesini muhafaza etmeyi istemek de suç değil. Bu da özgürlük.

Özgürlük diğerinin özgürlüğüne zarar vermedikçe özgürlüktür. Bu hayvanlıktan başka bir şey değil.

Allah belalarını versin.

Edit: olay yerinin türkiye olup olmaması bir şey değiştirmez.
konu eşcinsel olup olmamaları değil. kimsenin sokak ortasında sevişmeye hakkı yok.
Konunun cinsel eğilimlerle de bir alakası yok.Esas mesele bu eğilimin sokaklara ve meydanlara taşmaması.yoksa her birey hür ve özgürdür.Lakin bu rezillik ahlaksızlıktan başka birşey değildir.
Ya allah, ya türk yeraltı tanrısı erlik han ya da türklerde iffet ve kimi türk boylarında şefkat tanrıçası olan ayzıt'a havale ediyorum. Artık hangisi denk gelirse. Rezillik diz boyu.

hz. Lut'un homoseksüellikten helak olan kavmi sodom ve gomora'yı anımsattı. Ramazan ayı gibi kutsal bir ayda yapılması elbette saygısızlıktır. Ama ramazan olmasaydı da şu yapılan şey edepsizlikten ve hayasızlıktan başka bir şey değil.

binlerce yıllık türk töresinin tam uygulanmasının gerekliliğini görüyoruz. Türk ırkının genetiğinde böyle sapkınlıklar yoktur.
Ramazan ayı olmasıyla alakası yok. Bu resmen ahlaksızlık. Bunun adı özgürlük olamaz. Gerçekten de birileri dünyanın sapitmasini istiyor. Gelecek benim gözüme özgür değil sapkınlık dolu gözüküyor. Sokağın ortasında şu görüntüleri özgürlük olarak savunan hiçbir insan evladı mantıklı değildir. Aynı şekilde kendisi de sapkındır.
Gerçekten terbiyesizlik.
tek kırmayla hepsine teker teker sıksam vicdanımda bir tutam kıpırdamanın olmayacağı gerçeğini iliklerimde hissettiğim gerçeğidir. videoyu görür görmez şoka girmem de ayrı bir olaydır.
sizin gibi töresiz, haysiyetsiz, onursuzlara karşı militanlık yapmaktan zevk duyarım efenim.
ramazan mübarek gün bunları yapıyorsunuz ya allahın merhameti de sonsuzdur gazabı da. bunu unutmayın!
yürüyüşte olanlar onur'un kelime anlamına hakarettir.
ayıp insan böyle soyunur mu güpe gündüz çoluk çocuk var belki yahu diye düşündüren kişilerdir.
onur yürüyüşüne destek vermeme rağmen bu gerçekten çok ama çok yanlış ve sapkınca bir davranış. savunduğumuz şey bu değil arkadaşlar, kurunun yanında yaş da yanmasın.
oha dır . yani başka bir söz söylenemez ki . ayıp denen bir şey var yaw . edep .