bugün

böyle aptalların olduğu müslüman bi ülkede tabiki müslümanlık yargılanır.

(bkz: nerde doğarsan doğ ahlak ve edep evrenseldir)
gidersem banada?
unutmadık.
Faşizme karşı omuz omuzaymış. Faşist olasım geldi amk. Bu özgürlük falan değil bildiğin terbiyesizliktir.
arkadaki beyaz tişörtlü kısa boylu esmer adam oraya karı kız kesmek için gelmediyse adam değilim amk.
biri orda sikmeye çalışsa linç yer ama dimi ?

yaa siktirin gidin amk sapkın ruh hastası zavallılar
Am benim dilletirim bağ benim belletirimciler nerede lan piste alalım onları.

Sabahtan akşama kadar kadın hakkını savunacaz diye götünü yırtanlar bskalım bunlara ne diyecek?
şariat gelsin yaksın bunları . olmaz olsun bu rezillik.
Gerçek bir erkeğe kendilerini becertememenin verdiği hırçınlıkla uluorta yerde böyle ayıp faaliyetlere girişen güneş gözlüklü üç bayan.
direnin lan lezolar. 48 saat daha direnin belki hükümet düşer.
sokakta bir kadın sille tokat dayak yese ''aman banane yeaa'' deyip gidecek tiplerin birden ahlaki damarlarını şeetmiş lezbiyenlerdir.

size ne olm?

sen nası dayak yiyen kadına banane diyorsun, buna da diyeceksin?

zannedersin koca yürüyüş millet birbirine bacak omza yaptı.

lafa gelince ışid'e bakıp müslümanları yargılamayın ühü ühü diye zırlar bu yavşaklar şimdi istanbul'da bile olup olmadığını net olmayan 2 lezbiyen için yılların mücadelesiyle oluşan yürüyüşü karalama peşinde..
seksi lezlerdir.

keske beni de aralarina alsalar.
Lut kavminin onur kıstası ancak bu kadar olur işte.
Özgürlük değil sapıklık. Orda bi erkek sizi gelip amınızı yırta yırta sikse sapık dersiniz. Ne farkınız var? Hiçbir fark yok o da özgür sonuçta.
Pardon, ne yürüyüşünde diye şaşırtan hoppaladır.
Orospuluk narin bir çiçek.
Iıımmm dedirtmiştir.
en büyük sorunumuz durcağımız yeri bilmememiz.
Lezbiyen değil transseksüeldirler.

Madem kızlara halleneceksin neden kestirdin bacım, pipi varken bassaydın.

Şow işte hep lezbiyenleri zan altında bırakma temayülleri.
yanlıştır. ama ne olursa olsun 2 kişi yüzünden de tüm lezbiyenler yargılanamaz.
insanların cinsel tercihlerini konuşmak sizin haddinize değil.
akıl sağlıkları yerinde olsa transseksüel olmazlardı.
tüm türkiyenin gözünün kulağının bu yürüyüşte olduğunu bilerek böyle şuursuzca davranmaları manidardır.
uç bir yaşam tarzını uç bir eylemle yansıtmışlardır. eylemden sonra da ironik olarak bir yerlerde kahrolsun ışid diye bağırmış olma olasılıkları yüksek. yaşasın ışid demiyorum ama ingilizcede buna inevitable denir.
Lezbiyen değil transeksüeldirler, madem lezbiyen olacaksın neden kestirdin, vuruşurdunuz işte hazır pipi varken. Kafam çok karışık.
yüzlerce lgbt birey arasında sadece bu show konuşmuştur.

bu aptallar yüzünden ülkenin lgbt'yi kabullenmesi daha zor bir hal alıyor.

lgbt düşmanı homofobik kesim de bunun üzerinden lgbt ye hakaret etme fırsatı bulmuştur.