bugün

entry'ler (71)

gecenin şarkısı

Ascension-Some one like you.

timur

Afganistan'a özellikle de kuzey bölgesine yolunuz düşerse kötü birşey soylememeniz gereken kişidir.

the age of adaline

Blake lively için izlenecek film.Muhteşem bir oyunculuk çıkarmış.

10 milyon dolara harbi harbi göt verir misiniz

Meseleye salça olmak değil yaptığım öyle anlaşılırsa affola ama bugün kendi kendime ulan adamlar plutona araç gönderdi görüntü aldı dünya nere pluton nere, biz ise erken seçim ve suni gündemlerle günlerimizi geçiriyoruz dedim kendi kendime.yine bunu düşünürken bu başlık geldi gözüme nerede yanlış yapıyoruz ben bulamadım.

ahiretime duamsın facebook sayfası

Yaptıkları bütün fiiliyatla dinin altına dinamit koyan ve buna karşın herkesten dindar olduğunu zanneden bu cahil nesil bu tarz sayfalar vasıtası ile de gün geçtikçe çoğalmakta.kişisel kanaatim, toplumun ilerleyen yıllarda müthiş bir dezenformasyon geçireceği gerçeği,her yönüyle.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Highland-no way out.

yalnızlığın insana kattıkları

Yalnızlık insana herkesi düşünme sorumluluğu kattırır.

onur yürüyüşünde birbirine oral yapan lezbiyenler

Konunun cinsel eğilimlerle de bir alakası yok.Esas mesele bu eğilimin sokaklara ve meydanlara taşmaması.yoksa her birey hür ve özgürdür.Lakin bu rezillik ahlaksızlıktan başka birşey değildir.

O kadar onurlular ki sapkın fikirlerini meydanlara indirip,alkışlar ve ıslıklar içinde bu pisliği yapacak kadar onurlular.Adına özgürlük deniyor peki soruyorum kim eşi ya da kızlarıyla bu manzaranın önünden geçmek ister.Özgürlük bu mudur.

Olayın müslümanlıkla da bir alakası yok aslında.Büyük bir ahlaksızlık.Kim olsa aynısını der.

başbakanımı çok seviyorum

Askeri vesayeti kaldırıp, kendi vesayetini kuranları görmeyenlerin kullandığı basit cümle.

ota boka siyonizm oyunu diyen dingil

"Bunlar benim basortulu bacima atladilar" gibi siyasetvari sözlere çabuk alet olan tiplerdir.

hoşlanılan kızın akp li troll çıkması

ama iste cnm bak köprü, hızlı tren diyebilecek olandır.

progressive

Elektronik muzikte bir tür.

edep haya yoksunu terbiyesiz insanlar

açriklari abazan basliklarla kafalarindaki türlü eracif ve pislikleri yansitan insanlardir.Allah islah etsindir.

hoşlanılan kızın molotof atması

o da senden hoslanirsa pek kisa zamanda sende molotof atabilirsin denebilir.

leonardo dicaprio

oynadigi hemen hemen bircok filmde olmus olan usta aktor.

cemaatte ayni asansore binmeyen ogretmenler

her zaman akillarinda Allah korkusu vardir ve yaptigi nezaketli bir davranistir.Alkinda seks olan bunu dusunen eracif kafadir.

siyonistler dinimizi elimizden alacak

saf derun anadolu insanimizi bu kan emicilerin korkutmasi adina boyle bir algi araci gerek ve en tuhafi cokta basarililar.

kara çarşaf giymeyi hangi din emrediyor

islam dini ortunmeyi emrediyor, carsaf kisisel bir tercihtir ve madem ozgur ve demokrat bir ulkeyiz ve madem universite okuma oranlari bilmem kaclarda o halde rahat birakin su insanlari desek yerli yerince olacaktir.