bugün

Onur kıvrak mı yürüyor bugün?
ulusalcı biri olarak ramazanda gerçekleştirilmesine karşı olduğum yürüyüş.

ha oruç tutuyor muyum? yok. içki de içiyorum.

yürüyüş yapanlara saldırılmasına da karşıyım elbet. ama adamlar oruçlu, saygı duymak lazım. aç karnına sinirli olurlar yanlış birşey yaparlar. polisler oruçlu olabilir.

yani kısaca bence bu yıl da yapmayıverin amk.

edit: merak ettim olayın ne olduğunu okudum. siz de okuyun evladım. amerika'da ibneleri bilmem kaç yılında baskı uygulamışlar, onlarda ayaklanmış. haziran ayında olduğu için her yıl kutlama kararı almışlar filan işte. asıl ismi onur yürüyüşü değil aslında türkiyede neden öyle demişler enteresan.
onur mu? ipnenin onuru mu olur adı üstünde ipne, totoş.
gerizekali herifler.

onur yurusuyudur, ismi degistirilmesi soz konusu olmaz.

amerikada da her sene yapiyorlar bunlari, kimse bu nasil onur yeaa diye aglamiyor.

biliyorlar adamlarin senelerce ne cektiklerini. siz bu insanlari surekli hor gorun sonra bunun neresi onur yea diye aglayin.

cinsel kimlikleri sebebiyle dislanmalarina ragmen basi dik gezen insanlarin onuru bu, tamam mi it?
olmayan yürüyüştür.
2 şekilde.

1) valiliğimiz izin vermiyor(allah razı olsun)
2) biri onur mu dedi ?
gördük ulan onur yürüyüşünüzü. iki tane lezbiyen birbirlerine oral yaparken 7-8 yaşlarında çocukla ailesi geçti yanından, sizin onur yürüyüşü dediğiniz bu mu? onurlu olmak bu mu? siz ki hümanistlikte master yapmış ulta aydın kesim, şimdi o çocuğun psikolojisini açıklayın bana? kafasında neler oluştuğunu, cinsellik hakkında ilk tanıklık ettiği olayın sokak ortasında yüzlerce insan önünde olmasını açıklayın. kusura bakmayın da adını onur yürüyüşü koymuşsunuz, onurdan başka her şey mevcut eylemlerinizde. açık hava keranesine çevirmiştiniz sokakları, daha fazla kirletmeyin sokakları ve gerçekten biraz "onur"lu olun.
Adının ibne yürüyüşü olarak değiştirilmesini çok daha uygun bulduğum sokak ortasında binlerce insanın ortasında birbirlerini düdükleyen ahlaksızlar topluluğunun yürüyüşüdür onurmuş peh peh peh.
AK Parti yetkililerini de aralarına alsalar ya dediğim çılgın insan topluluğu yürüyüşü.

NOT: bu yürüyüşe gerçekten onurlu olduklarını göstermek için katılmış ya da katılmamış eşcinsellere laf yok tabi.
lgbti bireyler özgürdür. kim kiminle yatmış, kim kime aşık olmuş bizi ilgilendirmez.

lakin, olay şu;
araya bazıları karışıyor ki iğrenç. hani şu azılı sapık heteroseksüellere nasıl ki bir başka itilme ile bakıyoruz, işte bu bazılarını da iğrenç olarak görüyoruz. farkına varın.

eşcinsellik=kudurmak. kafaya bak. yahu arkadaşım. iyiki eşcinsel tanıdıklarımız var, görüyoruz, biliyoruz. kimin kimi yatakta götürdüğü o yataktaki kişileri ilgilendirir ama sadece ve sadece o yatakta kalmalıdır. siz eğer çıkıp da affedersiniz anadan üryan sokaklarda güya eylem yaparsanız itici olursunuz. sokak ortasında birbirinize cinsellik kokan eylemler ile yaklaşırsanız, kusura bakmayınız, itici olursunuz. her haltta cinsel kimliğinizi ön plana atarsanız, kusura bakmayınız antipatik olursunuz.

ve son olarak, neyin onuru sayın arkadaşım? yatak keyfinin onuru mu olur? bunun saygısı ve hoşgörüsü olur. ben de threesome yapıyorum diye onur yürüyüşüne mi çıkayım? toplumsal normları zorladım diye gurur mu duyayım?
ya affedersiniz ama sizin bu kafalarınızla dalga geçmeye bile üşeniyorum.

edit: amanın gelsin eksiler.
ısrarla not: sokakta sevişen insan iğrençtir.
desteklediğim yürüyüşdür. her köşe başında sevişin çıldırsınlar.
erkek erkeğe dudaktan öpüşün.
kadın kadına öpüşün.
travestilerle birlikte olun.
transeksüeller çoğalsın.

hayatınız bayram olsun.
yazın herkes yürür.

pis ayollar sizi.
Elemanı bi' an mabel matiz sandım.
Hangi onur biri anlatsın hele. Allahın lanetlediği insanlar topluluğu.
Çoğunuz yanlış anlamışssınız onur yürüyüşü; insanların kendi onurunu yansıtmaktadır, varoluştan utanmadan,sevgi tanımında insan cinsiyetinden ötürü sınıflanmasına karşı olan yürüyüştür.
Haziran ayının sonlarında yürüyüş ve etkinlikler yapılır. Stonewall Inn barında 1969 yılında her türlü ayrımcılık ve baskıya dayanamayan eşcinsellerin 4 gün boyunca süren ayaklanmasının yıl dönümüdür.
2 yıldır gidemiyorum üzgünüm.
görsel

Bizim için en asil, en onurlu ve en yenik onur yürüyüşü budur. Başka Onur yürüyüşü bilmeyiz.
Neyin onuru bu.vurdurmanın onurumu?
görsel
boş işler. marjinallik peşinde koşan andavalların yürüyüşleri. çoluk çocuğu da alet ediyorlar. bi görüşü savunabilirsin, özgürlükte isteyebilirsin ama çingene gibi her yerden çıkıp dünyanın başka derdi yokmuş gibi hönkürmek biraz marjinal işi.
Bazı onursuz yazarlarımız anlamaz.
gerek yok böyle şeylere.
yani ibneliğin de onurla ne alakası varsa. ibneyiz onurluyuz demek mi istiyorlar nedir. özgürlük yürüyüşü deyin eşitlik yürüyüşü deyin ne derseniz deyin. biz götümüzü siktirmiyoruz diye onursuz piçler miyiz?
T: Bu amk islamcıları yüzünden Vurduranların onur yürüyüşü yapması saçmalığıdır.