bugün

entry'ler (576)

akp yenikapı mitinginde 10 milyon insan olması

(bkz: paralı asker)

vole

yazık ya 10 yaşındaki çocuklar nick6 girmeye başlamış, ama şaşırmadım, bu ülkede rte eleştirince islam düşmanı ve değer düşmanı bir troll oluyorsunuz. az ötede oyna çocuğum.

şeriat isteyen kadın

kendine saygısı olmayan kadındır, net.

marie phoenix

yaşlanmış, deforme olmuştur. gençlerin önünü açması gerekir.

ungeselligundhut

(bkz: admini yok mu bu sayfanın ya)

rte nin oy çalalım çağrısını bile savunan oç lar

orospu çocukluğunda sanat yazmış gürühtur, bunlar dindardır bir de. ama tabii ki yeni dinleri ak parti allahları da rte olduğu için günah sayılmıyor heralde.

turkler neden araplardan nefret eder

temel sebebi, 1. dünya savaşında yediğimiz kazıktır. kendilerini ingilizlere satıp, güneydoğuya arap cephesine giden bir tren askerimizi patlatmışlardır. gözümde ırk bile değiller, allahları para dinleri ihanettir.

günümüz kızlarının kaşar olması

hatun düşüremeyip, bok atan yazar beyanı.

kek

toplumumuza yakışan seçim vaadidir, ilim irfan desen yeniyor mu lan bu diye bakan çomarlarlara müstehaktır.(fetocu keklere dikkat edelim, amerikanın oyunu diyolla)

çek cumhuriyetinin ihracatta türkiyeyi geçmesi

(bkz: fake taxi)

dünya kupasını izlemeye rusya ya giden türk

katılamadığımız dünya kupasında a milli formayla bizleri temsil edecek türktür, fikstürü kalabalıktır, rotasyona gitmesi gerekir.

ben selahattin demirtaş soru sorabilir siniz

eşeklerle kondomlu mu kondomsuz mu ilişkiye giriyorsunuz?

bayan memesi

kadın memesiyle ölümüne kapışır.

allah ın hile yapması

reportla geç kardeşim.

oytunkaran

11. nesilin karısıdır kendisi, güzel muamelesi vardır.

muharrem ince

diploma notu diye eleştiren arkadaşlar olmuş, neremle güleceğimi şaşırdım. diploması olan cumhurbaşkanı adayıdır kendisi. ensarcılar, paralel devleti bizzat kendileri kuran malum partiyi destekleyenlerin yazarken yüzleride kızarmıyor heralde. arsızlık hepinize geçti babanızdan.

tanrıyla görüşsen bunu insanlara nasıl kanıtlarsın

bi selfie çekiniriz, o kadar aptal değiliz yahu!

darbeci orgeneral in köfte yerken yakalanması

baya darbeymiş lan, tabletten falan yönetti heralde darbeyi, kaç yıldız vermiş uygulamaya?

askere küçük kızını sikeceğim diyen polis

yazık ulan, her zaman aklımda vardı yönetim illa bir gün değişir, bir gün geriye değil de ileriye adım atılır. artık sadece zihniyet değil, nesillerimiz kirlendi, bir bok olmaz bizden. nerde yobaz, potansiyel sapık varsa kahraman ettiniz. askeri geç, bir adamın 10 aylık bebeğine küfürler ettiniz, adam olmadan önce insan olmayı unuttunuz, müslümanım diyip islamı kirlettiniz, yazıklar olsun.

yazarların 1 oturuşta 1 kilo yerim dediği tatlılar

bağdat hurması.