bugün

(bkz: 30 11 2012 dtcf nin 1 hafta tatil edilmesi/#17706499)

o kayganlaştırıcı sıvıları başka yerlerde de kullanıyoruz. korkma yani acımaz!
entrylerini beğenerek okuduğum, iyi yazar.
#(#17807662)çok düşmanım varmış be herkes artılamış bu girisini.
adamın dibi olan ve çok ta duygusal olan yazar..
neredeyse her fırat üniversitesi öğrencisi gibi elazığı sevmeyen yazar.
(#18185646) güldürmüştür.
(#18222609)

çaylak olmadan önceki son sözlere imza atan 8. nesil çaylak.
liseli, sanal delikanlı yazarı. fbjk kardeşliğini oldukça seven bebelerden bu da.
uzun bir yola çıkmış güzel insan, abim, hocam, kuzenim. bunlar da geçer be hocam. hem sen seversin deniz kenarını sessizliği. döneceksin ve sabahlara kadar çalıp söyleyeceğiz yine. öğrettiğin gibi çalıyorum tulumu artık. ama sen oldun demeden olmaz. çok özletme kendini olur mu?
Vücudunun iki parselden oluşan parÇası kalkmış yazar.
(#18919839) yazdıklarıma çok içerlenmiş turnusol kağıdı.
(#18954096) adamlık dersi vermiş yazar. kalemine kuvvet. değmez ama bu yüzsüzlere, he deyip geçmek lazım.
fenerbahçeli bir yazar. kendisine selam ederim. fenerbahçe çok güzel futbol oynuyor tebrikler.
galatasaraya çingenelerin takımı diyen hazımsız fenerli troll (#19089766) hani fransız takımıydık bu nerden çıktı ?

http://g1303.hizliresim.com/17/q/lbk83.png
yine her lafı götünden anlayan zeka geriliği yaşayan galatasaray taraftarının canını yakmıştır. hayır adamların çapı bu kadar. neden uğraşıyorsun ki?
-kendisiyle sevgili olmak zordur efendim.
kendisiyle sevgili olma şansı kimsede yoktur. zira kendisi hayatının geri kalanını geçireceği kadını uzun zaman önce bulmuş, ömrünün en güzel günlerini yaşamaktadır.

not: ayrıca iyi bi sevgiliyim lan ben. sevdiceğim (bkz: tolerance limit) öyle der yani.
kendisini aşırı zeki zanneden yazar..
sıcakkanlı, iyi bir yazardır. *
muhabbeti güzel kafa dengi bir yazar güzel entryler girmesi dileği ile.
bu akşam gazası mübarek olacak adam.**
(#18965491) güldürmüştür kendisinin de gülmesi dileğiyle.