hayatımda kimseyi özlemedim.

hiç aşık olmadım, hiç sevgilim olmadı.

aylarca uzak kalan ailemi dahi özlemiyorum.

sanırım duygu denen şey standart donanımımda yok benim.
özledim ve bu duyguyu yaşadığım için üzgün değilim. duygusuz insanlar gibi olmaktansa özlem duygusuyla yaşarım.
o kim oluyor ki onu özleyeyim?

o beni özlesin.
iyi anıları hatırlamak yerine kötü anıları hatırlarsanız eğer özlem falan kalmıyor.
Neden biri özlensin? Birini özlemek değil olay, aslında onunla yaşanılan anları, olayları özlüyorsunuz ve yanınızda kim varsa sizi mutlu eden anda o kişiyi özlediğinizi sanıyorsunuz. Kişilere bağlı kalmayın, anı odaklı olun.
Özlemek mi? Burnumda tütüyor be...
Tamam her gün yanında olmasam da yanına gitme ihtimalim vardı, arama mesaj atma şansım vardı. Yakın zamanda göreceğim ama insan özlüyor yine de. Özlüyor sevgi dolu bakışlarını, kahkaha dolu sesini, huzur dolu ellerini...
Özlemek mi? Gözümde tütüyor be...

Canım uykum seni seviyorum bebeqim.
Umursamaz birisi olduğum için özlemiyorum. Onun da beni özlemediğinden eminim. Umarım hep mutlu olur..
O da kim? Niye özleyim?
özlenecek kimse kaldı mı sahiden. alem göt olmuş.
Onunda beninde canı cehenneme.
Başlığın özeti: neden özleyeyim, o beni özlesin ya da özlenilecek biri değil. O zaman sayın yazar arkadaşlar, itiraf başlığında ya da yazarların söylemek istedikleri başlığında ağlamayın. Teşekkürler.*
Ne sen sor ne de ben söyleyim bu konuya hiç girmeyelim.
Özlenmeyi hak eden biri olsaydı eğer , hali hazırda yanımda olurdu ya da en azından kalbimde bir yere sahip olurdu .
Hayır. Özlenecek birisi değil olsaydı böyle olmazdı.
Özlemedim desek yalan olur.

Özledik maalesef.

Sahura kalktıydım ya. Ne bu şindik. Efkar felan. Hofff.
Evet keşke o kadar geç kalmış olmasaydım elden gelen bir şey yoktu.
Sevgisini özledim. Bana karşı olan özenini özledim.
Gün içinde Her şeyini özlediğimi fark edince kalbim sıkışıyor.
Keşke aynı sayfada olabilseydik.

Unutmak için mürekkeplere bulanmazdım.
Geçmişteki telaşsız sakin mutlu zamanlarımda kim varsa onu özlerim.
(bkz: hayır)
En son 31 Mart 2012 cumartesi günü görmüştüm.evlendi özlesem ne yazar.
ah evet. ondan sonra kimse bana onun baktığı gibi bakmadı. en çok da gözlerinin içine manasızca bakmayı özledim belki de.
özledim. o da beni özlemiştir umarım.
o kişiden kişiye göre değişiklik gösterir.
Evet yha.