bugün

son zamanlarda moda olan bir sac boyama teknigi. konsept cok basit : dipler cok koyuya boyanir ya da dogal birakilir, uclara indikce sac rengi gittikce acilir. aha da bir ornek :

http://3.bp.blogspot.com/...hel-bilson-hairstyle1.jpg

ayrica benim de ciddi ciddi kendi sacim icin dusundugum modeldir. ***
uzun yıllardır moda olan türkiyede son iki yılda akımına rastlanan saç boyama tekniği.

Açık renk saç sevip sürekli kuaföre gidip dip boya yaptırmaktan bıkan kişiler için mükemmel bir yöntem ama bazı kişilerce dibin gelmis olarak adlandırılabilir.
dibi gelen bir kadının üşenip moda yaptığı akım.
8-9 aydır sürekli olarak kullandığım saç boyama şeklidir..
her ay boyatmak gerekmediğinden kullanımı oldukça kolaydır. ki saç boyatmak dünyanın en keyifsiz işidir.
böyle tek renk saç sevmeyenler için ideal saç boyama yöntemi. şiddetle tavsiye ederim.
Krepeli balyajda denen röfle yöntemidir. Sacım kendiliğinden ombre gibi gözükse de daha net ve iddialı olmak adına ciddi ciddi yaptırmayı düşündüğüm fakat bu kadar uzadıktan sonra saçımı hiç etmekten korktuğum hede.. Yaptıran arkadaşlar varsa fikirlerini bekliyorum.
Yaptırmak istiyorum ama kahverengi saçta çok daha güzel duruyor. Şimdi adam bana ombre yapsa yapsa platin sarısı falan yapar. O da ne kadar güzel olur? Şüpheli.

Bi de bunu yaptırınca saçı toplarsan potansiyel çingen oluyosun. Kaçışı yok.
Saçını hiç boyatmamış kişilere tavsiye kırma uygulamasıdır ,daha doğal gözükür...
Platin sarisi.
bana kalırsa koyu tonları tercih etmelisiniz, yani uygulanan sarı boyanın saçınızda fazla bekletilmemesi gerekiyor benim düşünceme göre. çünkü karamel ve platin tonlarındaki sarının buğday tene gitmeyeceği yönünde şahsi kanaatim.

not: kuaför değilim, zevkime güvenmem sebebiyle fikrimi beyan ettim.
Üniversiteye yeni geçtim saçı. Her on kişiden dokuzunda bu saça estetik burun ve yaşını artı otuz gösteren kıyafetlerin de eklendiğini görmek mümkündür.