bugün

ilk başta "mini mini kardeşlerimizin gireceği sınav" diye tanımlanası, lakin o yaşta babalarımızın tabiriyle eşşek kadar adam olduğumuzu an itibariyle hatırlatan, senelerin ne kadar hızlı geçtiğini bizlere gösteren sınav. kendisine giren kardeşlerimize başarılar.
daha yeni başlıyorsunuz oğlum...
bir $ey ifade etmedigini görünce ya$landigimi yüzüme vuran sinav.
öss 2011e bekleriz bu gençlerimizi
(bkz: 2007 oks ye girecek sözlük yazarları)
elekten aşağı düşecek miniklere çok üzüleceğimiz rezil sınav.
karde$imin kucucuk evimizde gargamel gormu$ $irin gibi ordan oraya ko$ma sebebi.
5 sene önce girdiğim, yarın sabah da kardeşimin gireceği sınavdır. bu sınava girecek herkese başarılar diliyorumdur.
(bkz: hayatımız sınav)
gireceklere yazıııkk dediğim sınav..
öğretmenliğimin ilk senesinin sonucunu göreceğim tüm öğrencilere başarılar dilediğim sınavdır.
keremcem ve hepsi dinleyenlerin kazanamamasını dilediğim sınav.
yok daha 22 dakika var sınavı.
yine 'soruları bu sene tubitak hazırlıyomus olm.cok zormus.'soylentisinin olup olmadığını merak ettigim sınavdır.
biter bitmez sınav salonun koşup bilgisayarımın başına geçip entry girdiğim sınav. *
internette bulamadığım sorulari,iyi kalpli sözlük yazarlarinin yardımıyla bulabilmeyi ümit ettiğim sınav.. * * *
oks2007.meb.gov.tr 'dan sonuçlar kontrol edilebilir.
aldıgım duyumlara göre türkçe ve sosyal kolaymıs her zamanki gibi. fen ve matematikte biraz kasmışlar çocukları.
sağlam kaynaklardan çok kolay olduğu öğrenilmiştir. fen bilgisi bölümü biraz zorlasa da sosyal bilgiler bölümünü gördükten sonra bir ilkokul öğrencisinin bile iyi bir net yapacağı ve okul puanlarının tavan yapacağı kanaatindeyim.
(bkz: biz de geçtik o yollardan)
(bkz: hadi hayırlısı)
fen bilgisi bölümünün son yıllardaki en zor fen bilgisi bölümü olduğu gün gibi aşikar olan sınavdır.
millet hemen evin karşısında onunla boğuşurken en yakın tarihte girdiğim için bana büyük bir haz aldıran sınav. "yazııık" diyenlere de inanmamalı herkes fen lisesini kazanamıyor sonuçta.
(bkz: küçük öss)
#1756768 bahsi geçen soruda "b" şıkkının doğru olduğu sınavdır. *
gazeteden aldım 1 saat 17 dakikada çözdüm 89 net yaptım mutluyum. *
fizik sorusunun yanlış çıktığı sınavdır.o soruda b şıkkı olmalıdır.kesme şeker t1 anında sabit değil, çözünmeye devam etmektedir.
ne yazık ki çok sevgili bacımın sınavının kötü geçtiği duyumunu aldığım sınavdır. türkçesi ve sosyali hariç diğerleri hafiften kötüymüş. özellikle fende basireti bağlanmış garibin. ama kendisinin iyi bir yere gireceği muhakkaktır. heyecanla sonuçlarının beklediği sınav.