bugün

Kırmızı papuçları ve hala uzun saçı olan yazar.

Uzun süre sonra metrobüste karşılaştım. Ben körükte giderken o çaprazımda oturuyor şu an. Bir kere göz ucuyla baktı. Neden küstük, neye kızdık hatırlamıyorum. Ama ben olsam ben de yer vermezdim. Çünkü fıtığım var. Tuhaf oldu yabancı olmak. Neyse, belim ağrıyor başka dert istemiyorum.
Srfsz bir yazar iken hanımcılık yaparak srfszlkte dünya markası haline gelmiştir.

Bak bak nickini de sol frame'dan engellemiş. Başımıza bunlar da mı gelecekti, ben bu günleride mi görecektim.

Mutluluk dilediğim, bir adet srfsz yazar.

Edit; nicki sol frame'a tekrar gelmiş bir adet srfsz hanımcı yazar.
Bir yazar.

görsel
burası karışır arkadaşlar.

odin sevdiğimiz bir kardeşimizdir.
20. entryde bahsedilen sosyal platformda beraber yetkililik yapıyoruz.
iyi tanırım yani. sohbeti çok güzel bir insan olup haketmeyene haketmediği bir şey söylemediğini söyleyebiliirim.

ayrıca herkes diğer yazarların nick altına istediğini yazmaya özgürdür. bu yüzen linç edimeyi haketmiyor.

çaylaklıktan çık gel odi, bekliyoruz.
Elini vereni komple kapan yazar.

Şerefsiz ama seviyorum.
2 saatte yalamadiği kimse kalmadı ne gereksiz bi tip la bu.

yeni bir tibb doğuyor.
(bkz: thor) gayr ı meşru varsa bilmiyorum.
Bi ara benimle nişanlanmak falan istedi tabi ben yok dedim.
çok sevdiğim bir yazar.

olayları çok büyütmez, muhabbeti sıkmaz, arada trollükler yapar, eğlenmeyi bilir.

mükemmel yazar tipi.

ayrıca; hayatımda alkol kullanmadım, eğer olur da içersem ilkini o ısmarlayacakmış.

teşekkür ediyorum kendisine.

nickini hep görmek dileğiyle. iyi yazmalar.
Anlayışlı, hoş sohbet bir yazar.
Uzun süredir böyle gülmemiştim * .
genel olarak yazılarını beğendiğim yazar.

iyi yazmalar.
insanları mutlu etmeyi seven bir yazar en azından bugünlük.

o da mutlu olsun ama bugünlük değil, hep.
Başkalarına iyilik olsun diye nick altı giren iyi bir insan sanırım. Ben de ona yapmak istedim ama çaylak olduğum için görülmeyecek maalesef.
thor dur. elinde çekiciyle artistlik yapan tanrımsı ipne.
odinin oğlunun val halası var bide çok tatlı. tanısanız sizde seversiniz.
bu şarkı ona olan hislerimi fazlasıyla anlatıyor *

http://alkislarlayasiyoru...e-etkisi-siktir-git-bitch

<sdgasdfhdfgjjfyjhdzgdhf777
age of mythology de vardi asasindan şimşek cikartan.
değişik bir tiptir. yabani desek değil sevecen desek muallak. emin olduğum bir husus vardır ki o da gülüşünün tartışma götürmeksizin sinir bozucu olmasıdır.

edit: umarım tez vakitte saçına sakız kütlesi yapışır da kökünden kesmek zorunda kalır.
Odin'in hangi hanımından olduğu merak konusudur. Annesini bilsek çocuğu tahmin etmek daha kolay olurdu. Ama adam sinsi. Ne ser veriyor ne sır.
nick altı açmaya geldim. bu çocuk serseri ya. ama iyi çocuk. karı kız tavlamasa daha bi sevcem de. hep bana hep bana. oh ne güzel memleket mk.

bir yazar işte. sevimli komik. yürüsün dursun ne diyelim.