1. 1.
  (bkz: tahsildaroğlu benim peynirim)
  1 ... bara damsiz giden
 2. 2.
  tanım: online otobüs bileti satın almak için bir site.
  kısa süre içinde bir bilet aldım hiç bir problem çıkmadı. gayet başarılı bir sistem, fiyat farkı olmadan biletleri karşılaştırıp satın almak da gayet güzel.
  üniversiteli bir kaç genç tarafından açılmış sanırım yolları açık olsun.
  1 ... umuur
 3. 3.
  sistem başarılı bir şekilde işliyor sanırım, daha büyük bir server'a taşınıyorlarmış.
  1 -1 ... umuur
 4. 4.
  daha deneyimli arkadaşlarımızla daha orjinal bir site bkz: http://www.biletall.com/ yazarımız haklı. taklitlerle işimiz olmasın.
  ... dosmeldos
 5. 5.
  çalışmayan bir site.
  ... anambunelan
 6. 6.
  bilet alımda da iptalde de oldukça kolay işlem yapan bir bilet alım sitesi. iki işi de çok çabuk yaptılar sağolsunlar.
  2 ... dwayde
 7. 7.
  Temiz ve rahat bilet alımı yapılan site ama firma sayısı çok az sadece metro ve bazen yerel firmaları gösteriyor. Firma sayısını biraz artırsalar iyi olacak. Ayrıca mobil uygulamaları da gayet kullanışlı.
  ... poncio cristo
 8. 8.
  Vikings dizisini izlediğim illegal dizi sitelerinin palyerlarına reklam veren marka. insanın bu kadar mı parasızsınız, reklam verecek başka mecra bulamadınız mı da illegal dizi sitelerini kullanıyorsunuz diye sorası geliyor. Verdikleri hizmet de farklı bir şey göremedim ancak reklam verme şekilleri nedeni ile bende pek bir güven uyandıramadılar. Bu güne kadar uçak bileti satın alırken en memnun kaldığım firmalar Enuygun.com ve Biletall.com firmaları. ikisinin de kullanımı oldukça kolay ve gerçekten en iyi fiyatı veriyorlar. Biletall.com, uçak biletinin yanı sıra otobüs, tren ve ido biletleri de sattığı için ence Enuygun.com'un bir tık daha önünde.
  Yurt dışında da bu işi yapan momondo, skyscener gibi güzide örnekler var. isteyen onları da kullansın tabi ama yerli ve başarılı girişimler varken açıkçası benim içimden gavura para kazandırmak gelmiyor.
  2 -1 ... xaar
 9. 9.
  6 gün önceden aldığımızı sandığımız bileti, otobüse bindiğimizde aslında almamış olduğumuzu öğrenmemizi sağlayan sistem.

  Kendi deyimleriyle "sistemsel bir hata yüzünden" kredi kartından 150 TL çekilmiş, bize elektronik bilet gönderilmiş, ama otobüs firmasının bundan haberi olmadığı için koltuklarımız başkasına satılmış.

  Ödememizi iade edeceklermiş. Kaybettiğimiz zamanın ve yaşadığımız rezilliğin üzerine bir bardak soğuk su içecekmişiz.
  -1 ... pecos kid
 10. 10.
  Gerek alışveriş siteleri olsun gerek başka tür siteler yukarda kolay iptal/iade olması insana güven verir.Bunlarda da sistem böyle pnr numarasından bileti görüp iptal edebiliyoruz.iptaller ise 15-20 günde karta yansıyormuş bu açıdan beni memnun etti.Şayet dedikleri gibiyse bu siteye destek verilmeli.
  2 -1 ... kanatlandirmayanredbull