bugün

azor ahai olarak geri dön oberyn reyiz. özledik.

toprağı bol olsun, 7 tanrı rahmet eylesin.
manchester united'a transfer oldu sandim.

böyle isimli oyuncular hep United'e gidiyor.
(bkz: Pedro Pascal) ın oynadığı karizmatik karakter. Bu abi narcos'da da ajan pena karakterini canlandırmakta.
unutursak ciğerimiz kurusun.

https://www.youtube.com/watch?v=JCdGzsXg7ZE
You raped her, you murdered her, you killed her children çığlıkları içersinde tam galibiyet alacakken hırsına yenik düşmüş, gregor clagane tarafından kafası ezilmiş dorne prensi. Unutmadık seni adam gibi adam.
bu adam niye çok seviliyor anlamış değilim, tamam cool adamdı falan ama öyle çok unutulmayacak bi karakter değil yani.
Acisi hala kalbimizdedir. Kendisini biraz olsun anmak icin narcos'u izleriz.
Sen koskoca dağı yere sermişsin onu alt etmişsin hala tepesinde dönüp duruyorsun. Bitirsene orada işini yok illa itiraf ettirecek.
Kafanı böyle patlatırlar işte biseksüel reyiz.
Luzumsuz davranışlar sergilemesi sebebi ile kaybettiği dövüş ve akabinde karpuz gibi patlayan kafası ile tanınan karakter.
kibirin gölgesi kafatasına sığmadı.
Biseksüel kahramandı.
ne red weddingler döndü kimler kimler öldü game of thrones' da ama beni ned starkdan sonra ölümü en çok etkileyen harika game of thrones karakteri.
ned starktan sonra herkesin ölebileceği bir dizi olduğunu anlamıştım ama oberyn martell'in ölümünü hiç beklemiyordum, çok derinden sarstı.
gereksiz egosundan dolayı ölmüş game of thrones karakteri. çok fazla birlikteliği olmuştur. bu birlikteliklerden doğan ve güçlü olan kızlarını 'kum yılanları' adlı küçük bir birlik için eğitmiştir. zehir kullanmasından ötürü hor görülür.

dövüş sahnesini ilgiyle izlemiştim ama oberyn'e sinir olmuştum. kardeşim karşında hakikaten dağ gibi birisi var. inanılmaz çeviksin, adam zaten yorulmuş. sok gözüne mızrağı işte, o kadar tiyatroya ne gerek var? aptal ya.
intikam böyle bir şey işte, hem yolunda hem de alırken sen zarar görüyorsun.

yalnız elia martell diyişi pek güzeldi rahmetlinin. değinmeden edemedim.
game of thrones un en iyi iki cengaverinden biridir. jaime lannister ın bir elini kaybetmesiyle en iyi tek cengaver oluvermiştir fakat işi fazla uzattığı için kendi kendine yazık etmiştir.
Got'da birim zamanda en çok iş yapan ve kendini en çok sevdiren karakter olmuştur. Yazık olmuştur genç yaşında.
aklıma geldi yine piç kurusu.
koskoca dağı devirdin. şovu bırak da bitir işini di mi.

game of thrones dizisinin en ikonik karakterlerinden biri.
şovu severdi..