bugün

ilhan iremi merak eden insan kişisinin merakını giderecek olan cevabı aradığı soru cümlesi...*
yiğit özgür kişisinin, çılgın bir dönerci aracılığı ile ortaya attığı derin sorudur;

- Alo kuntik doner mi..? Bizim bi tavuk şiş bi kola vardı nooldu?
- yaw o diil de..Asıl bi ilhan irem vardı..o nooldu?
- ne bileyim lan!
- tavuk şişi biliyosun ama...
- hasta mısın kardesim?
- Ya kusura bakmayn adresinizi kaybetmişiz, arkadaslar yerinizi tespit edicek de..sizi telefonda tutmaya calisiyorum..
(bkz: ilhan irem ve cennet ilahileri)
(bkz: ilhan irem stadyum konseri)

(bkz: ilhan irem halk konserleri)
bi olayı örtbas etmekte birebir cümle topluluğu..

anne -bu ne sigarada mı içiyosun sen??
biz - anne ya o değiLde bi ilhan irem wardı ona ne oldu?
anne -...
bu kısa süreli kopma anında olaya ilişkin deliller atılır zaten sebiyet vermiş olduğumuz hafıza kaybı sonucunda sorun kalmaz...
serencebey yokusunun girisinde, sol tarafta kalan cd'cinin caminda asili soru.
29 eylül ilhan irem konserinde son albümden parçalar çalınmaya başladığı zaman açılacak pankartlardan biri
(bkz: ayrılıkların da sonu var)
''hidayete erdi''diyerekten cevabına iştirak ettiğim soru cümlesidir.
konser bilem veriyo lan ne ölecek..
(bkz: taş gibiymiş maaşallah)
allah'ım aç kapılarını diyen müzikal bakımdan 0'ı tüketmiş bir klibi kral tv'de dönen çoktan tükenmiş şarkıcı olarak geri döndü diye cevaplanan soru.
29 eylul 2006 ilhan irem konseri ile kafalarda ki soru işaretlerini ortadan kaldırmıştır. artık bu sorunun bir esprisi kalmamıştır. bozulan müzik dünyasından dolayı kendisini sevenlerden ayrı kalmıştır. artık dayanamayıp bu konserle bu ayrılığı sona erdirmiştir.
darısı ajdar anik'in başına diye dileklerde bulunduğumuz söz.

(bkz: o degil de bi ajdar anik vardi noldu ona)*
keşke bu haberle hatırlamasaydık onu

http://www.milliyet.com.t.../03/16/magazin/mag02.html
erkek sanatçıların takım elbise dışında herhangi bir kiyafetle trt'ye çıkmasinin yasak olduğu dönemlerde bu yasağı iplemeyen ve trt' ye de mecburen kabul ettiren ilhan irem abimizin, özel kanallarla birlikte gelen kıyafet devrimi sonrasında bunu protesto edip ortadan kaybolma durumudur.

(bkz: kıçından sallamanın en güzel örnekleri) *
son albümüde tutmayınca iyice kafayı sıyırmış kendini alkole vurmuş ilhan irem i, agora meyhanesi nde bulabileceğimiz kanısındayım.
son goruldugunde kapiya dayanmis " ALLAHIM ac ac " diye yalvariyordu.

iceri girdi galiba.

tikirtilar ve lakirtilar o yonden geliyor !
(bkz: yiğit özgür)
(bkz: ilhan irem/#1498587)
(bkz: ilhan irem le konuştum haberler iyi)
seçim muhabbetleri yapmak istemeyen insanların, karşısında ki kişinin kafasını karıştırmak ve konuyu değiştirmesi için biçilmiş kaftan. tavsiye ederim.
çok sayıda sözlük yazarının ve hayranlarının sorduğu soru. sanılanın aksine, buralarda olan şarkıcıdır.
en son alkollü araba kullandığı için ehliyetine el konulduğunu okumuştum. şimdilerde stüdyoda olduğu duyumunu aldım. dilerim süper bir nostalji hazırlar benim için.
tabi halkı da unutmamak gerekiyo. *
(bkz: konu değiştirgeci)
mudanyada yaşıyor. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar