bugün

Limitless (limitsiz) filmindeki gibi, bu hapları alıyormuşsun ve beyninin gücünde daha fazla yararlanıyor muşsun.
görsel
limitless'ta kullananların ne hâle geldiğini görmemiş olacaklar ki reklamcılar tarafından bu filmle satılmaya çalışılan zımbırtı.
nzt48 gerçek mi? (bkz: Limitless) filmine konu olan ve insanlar üzerindeki etkileri, herkesi ekranlara kilitleyen NZT 48, içerisinde bulunan eşsiz formülle zeka gelişiminde mucizeler yaratıyor. Filmi izlerken büyüsüne katılmanın yanı sıra hapın gerçekliliği üzerine aklımızda sorular oluşmuş olabilir. Hatta bir çoğumuz böyle bir hap olsaydı neler yapmazdım ki diye içimizden geçirmişizdir.

Evet böyle bir hap var. Avrupa'da satış rekorları kıran NZT 48, şimdi Türkiye'de fark atıyor. içerisinde bulunan A, B, C, D, E, B12 vitaminleri, Nar ekstresi, Demir, Çinko, Magnezyum, Biotin ve Panax ve Gingseng gibi birbirinden harika bileşenler size zinde bir gün geçirmenizi, pratik ve zehir gibi bir zekaya sahip olmanızı sağlıyor. Uykusuzluk, yorgunluk, unutkanlık, stres, panik atak, konsantrasyon ve odaklanmama sorunlarında size en büyük destek NZT 48 geliyor. Artık yapmanız gereken tek şey günde bir adet NZT 48 hapı içmektir.

Hiç bir yan etkisi bulunmayan Tarım ve Köyişleri Bakanlığı onaylı NZT 48, tamamen bitkisel ve orjinaldir. Hiç bir kimyasal madde bulunmaksızın sağlık için tam anlamıyla sizin en büyük destekçiniz.

Yorgunluğunuzla, uykusuzluğunuzla, unutkanlık ve hafıza zayıflılığıyla baş etmek, şu kış aylarında hastalıklardan korunmak ve güne aktif olarak katılmak hiç de zor değil. Başarı için gerekli olan herşey bu şişede mevcut. NZT 48 zararları kesinlikle yoktur.

Bu muhteşem hap için bilgi ve sipariş için http://www.nzt48turkiye.com adresine girebilirsiniz.
filmdekiyle sadece isim benzerliği olan normalde vitamin mineral desteğinden başka birşey olmayan özgüven eksikliği olan orta zekalı ınsanlara tavsıye edılen ilaçtır.
insanları kandırmak için yapılmış saçma sapan ve işe yaramayan bir reklamdan başka birşey değildir.
türkiye'de, 2013'ün ilk çeyreğinde satışı yasal olan ve şimdiye kadar 1.000.000'a aşkın satan ilaçtır.
Bradley Cooperın oynadığı Limitsiz filminde konusu geçen ulaçtır. Gerçekte olduğunu bilmiyordum fakat öyleymiş.