bugün

entry'ler (21)

instagram

takipci, begeni, izlenme gibi hizmetler satinl alarak rahatlikla sayfanizi buyutebileceginiz mecra.
ilgilenenleri suraya alalim: https://fenoinsta.com/

instagram

meşhur olmanın en kolay yollarından biri. gerçek yerli/yabancı takipçi satın alarak fame olmak içten bile değil. düzenli bir şekilde sayfanızı beslediğinizde sonuç alabilirsiniz. fenoinsta gibi sitelerden her türlü instagram hizmeti alabilirsiniz.

amazon

dünyaya açılmanızı sağlayacak en kolay yollardan biridir. doğru ürün, hedef kitle ve reklam stratejisi ile muazzam rakamlar kazanmak mümkün. internette bulabileceğiniz amazon danışmanlık firmaları da var. A'dan Z'ye ne yapmanız gerektiği konusunda yardımcı oluyorlar.

patent

bir ürün veya hizmetin, özel veya tüzel kişilerce yasal olarak sahiplenilme hakkıdır. böylece emek koruma altına alınır. marka patent sorgulama yapmak için ilgili linkten ücretsiz hizmet alabilirsiniz. bu alanda en iyi firmalardan biri adres patent'tir. yıllarca birlikte çalıştık.

tarık akat

çok değerli halter antrenörü sevgili Ekrem Celil hocamızın öğrencisidir.

eny green

böyle giderse gelecekte türkçe rap'e çok şey kazandıracak insan. orijinal işler ortaya koyuyor.

Spotify

emsa

40 yıldan uzun süredir ülkemizde hizmet veren bir jeneratör markası. hali hazırda 6 kıta ve 102 ülkeye ihracat yapıyorlar. gurur tablosu desek yanlış olmaz.

map protocol

MAP Protocol, zincirler arası merkezi olmayan uygulamalar (Dapp) için tasarlanmış, tüm zincirleri kapsayan, uygun maliyetli ve güvenlik kesinliği olan zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolüdür.
MAP Protocol, Light-client tarafından doğrulama kesinliği sağlar, MAP Relay Chain (Röle Zinciri) üzerinde akıllı sözleşme geliştirmeyi destekler, Dapp'in uygun dağıtımı için zincirler arası hizmet bileşenleri sunar ve diğer zincirlerin özelliklerini MAP Relay Chain (Röle Zinciri) EVM katmanında önceden derlenmiş sözleşmeler olarak proaktif olarak yerleştirerek tüm zincirlerle evrensel bağlantılar sağlar. MAP Protocol, zincirler arası işlemler için sadece Map Relay Chain'in işlem ücretini tahsil ederek uygun maliyetli bir ağ sağlar.
Çapraz zincir köprüleri MAP Protocol ile kolayca oluşturulabilirken, protokolün kendisi daha temel bir sorunu hedeflemekte ve daha büyük bir vizyon izlemektedir: sağlam bir çapraz zincir Dapp altyapısı oluşturarak tüm çapraz zincir ekosistemini güçlendirmek. Altyapı ile oluşturulan herhangi bir Dapp, geliştiricilerin hataya açık çapraz zincir iletişimleriyle uğraşmasını gerektirmeden otomatik olarak MAP Protocol’ün çapraz zincir yapısını devralır. Çapraz zincir Dapp oluşturmak kolaylaştıkça, ekosistem gelişecektir.
Bu nedenle, dünya çapındaki geliştiricilerle birlikte, MAP Protocol yeni bir çapraz zincir çağının başlangıcıdır.

Bağlantı linklerimiz
bağlantılar :
website: https://www.maplabs.io
twitter: https://twitter.com/marcopologlobal
Medium Global: https://medium.com/marcopolo-protocol
Medium Türkiye: https://link.medium.com/FEYdtszkkqb

forum: https://forum.maplabs.io
Telegram Türkiye: https://t.me/MaPProtocolTurkey

saree partner

yeni nesil bir görüntülü sohbet uygulaması. partner bulmayı gerçekten aşırı kolaylaştırıyor.

inşaat firmaları

kayseri inşaat firmaları için bu alanda 1957'den beri yılmadan hizmet veren Donat inşaat'ı tek geçerim.

dijital pazarlama ajansı

sosyal medya pazarlama, internet reklamcılığı, seo, web tasarım gibi alanlarda kurumsal hizmet veren firmaların iş tanımı.
dijital pazarlama ajansı denilince survivor'ı şiddetle tavsiye ederim.

konzek

Endüstriyel teknoloji ve dijital dönüşüm alanında çözümler geliştiren profesyonel firma. özellikle mes çözümleri için kapısı çalınması gereken ilk firmadır.
https://www.konzek.com/

abc net tr

modern arayüzü, kullanım kolaylığı, yenilikçi yapısı ile tüm okul kademelerinde kullanılan okul yönetim sistemi.

ABC; okul yönetim yazılımını, inovatif bir sistem haline getirmiştir. Okul bünyesinde olması istenen mobil uygulama, muhasebe, ölçme değerlendirme gibi alanlarada girerek güçlü bir okul yönetim sistemi olmayı başarmıştır. ABC OYS komple bir sistemdir. Web sitesi ve mobil uygulama birbirine kusursuz olarak entegredir. ABC ile okulunuzu tek noktadan yönetmenin konforunu yaşarsınız.

daimateknoloji

orijinal xiaomi, robo, roborock gibi sağlam markaların ürünlerini bulma sıkıntısı yaşayanlara ilaç gibi site. üstelik fiyatları daima piyasanın bir tık altında oluyor.

https://www.daimateknoloji.com/

robo akıllı robot süpürge

fiyat/performans oranı en iyi olan robot süpürge modellerinden biri. çok güçlü bir vakumu var.

daima teknoloji'den inceleyebilirsiniz.

nzt48 beyin dopingi

Bradley Cooperın oynadığı Limitsiz filminde konusu geçen ulaçtır. Gerçekte olduğunu bilmiyordum fakat öyleymiş.

doctor who

Doctorun yanındaki kıza aşık olduğum dizidir. Aksiyon gerilim temalarını barındıran ve Türklerin hiç bitmeyen arka sokaklar dizisi varsa yabancılarında doctor who su var dedirten tv serisidir.

toplu taşıma araçlarında salınamayan osuruk

arkadaş ortamında bide kızlar varken geldimi çok kötü oluyo amk...

türkiye deki öğretmenlerin kalitesizliği

geometri hocası sınavda sorduğu soruyu kendisi yapamadı bide bize soruyo amına kodum.

bayan kılığına girip hamama gitmek

göğüs bölgesine iki portakalla veya iki kavunda olabilir (önemli olan onları oraya tutturmak) ve iş tamam peruk filan.