bugün

bir sözlük çaylağı.

edit: yazar olmuş, hoşgelmiş.
"dead poets society"de charlie dalton adındakı karakterın kendıne vermıs oldugu ıcınde bır cok gusel anlam barındıran kızılderili ismi.
(bkz: izlenesi film dead poets society)
jack daniel's sevdalısı, sana çaylaklık hiç yakışmıyor demek isdeğim çaylak.
bi erkekle bi kız asla kanka olamaz tezini çürüten yazar. seviyorum seni kanka.. amcayla konuştum haberler iyi. bmw garanti. *
yeni bir sozluk yazari.rolling stones hayrani oldugu belli.hos gelmis.
ekonomist yazardır,hosgelmistir.
2 gün sonra entry yazımlarının daha da azalması beklenen yazar olmus kişilik.***
ayrıcalıklı kişilik,yeşil elma meraklısı,güsel bukleli kankam.
muhakkak lafını söylemesi gerekir,b..k'un altında kalır ama lafın altında kalmaz bir yazardır kendileri uludagın gülüdür gülü*.
her gözlerimi kapattığımda koşarak ağaca çarpışı aklıma gelen dünya tatlısı bi axel midir neyse onun hastası olan yazar
nam-ı diğer lulu.makaranın matrağın suyunu çıkarabildiğim,benden yaşça büyük olmasına rağman enseye tokat,d.te parmak durumuna gelebildiğim canım kıvırcığımdır kendisi.
internet kafelerden nefret eden yazar***
dead poets society filminin fırlama karakteri charlie dalton un lakabı. new wonder anlamına geliyormuş.
süper çiğ köfte yaparım yalanıyla dört yıl idare etmen yok mu, en çok o koydu bak şimdi geldi aklıma. kayıp nice yıllara yazarı.
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar.
ölü ozanlar derneği' nin, kurgu da olsa böyle bir cesaret takdire şayandır dedirten karakteri charlie dalton' un kendisine atfettiği ad.
gerçekten de ing. new wonder'ın yuvarlak söylenmesinden doğacak ses efekti gibidir. serbest çağrışım olarak (bkz: rwanda)
gerçek adı charlie dalton olan ölü ozan'dır. arka sıralardaki ibo'ya olan benzerliği ile dikkat çeker.
ölü ozanlar derneğinin bana göre en nefis karakteridir.
charlie mağarada göğsüne rujla çizdiği yıldırımı gösterir ve 'bana bundan sonra nuwanda deyin.' der.
sonra saksafon çalar ve şiirini okur.
thegodmother nickini almasaydım, bu nicki alacaktım. güzel nickli yazar.
son entrysini "5" yıl önce giren ikinci nesil yazar.
ölü ozanlar derneği filmindeki charlie karakterinin kendisine verdiği takma isimdir.
13 yıldır yazmayan yazar.