bugün

görsel
nusr et / nusr et steakhouse girişimcisi, yeni nesil kasap. ortağı Ferit Şahenk. gunaydın kasap'ın eski çalışanı.

iş yerinin önü, diren antrikot eylemine sahne olmuştur.
parise gitmiş.

görsel
ya o değilde bu herifin yüzünde neden ishal haliyle metrobüse binmiş kahvaltıdan yeni kalmış adam ifadesi var ya.
tek vasfı, en dipten en tepeye tek başına çıkmak olan dünyanın en ünlü kasabı. ünlü olması da bu başarıya bağlı. bu adamı ben ne olursa olsun takdir ediyorum. ticaret yapıp zengin olmanın nesi kabahat anlamıyorum. para kazanan herkesin illa akademik ya da siyasi bir kimliği olması koşulu mu var? hatta ve hatta bunlar olmadan bu kadar para kazanıp dünya çapında tanınmak daha büyük başarı değil mi?

hep söylüyorum bu adam benim hayalimdeki işi yapıp hayal bile edemeyeceğim seviyeye ulaşmış biridir. aynı başarıyı ben elde etsem bin kat daha itici hale gelirim. bu herif sempatik bile.
PR her zaman onemli oldugunu bir kere daha gosterdi. Amanda cerny vakkasi gibi turkiye takip hareketi yapildi aldi. Reina ile Laila karsilikli iken ki pompalama gibi. Hesap yuklu evet cunku oraya beymen'den 600 tlye tek ic camasiri alan adam gidiyor. Hakediyor mu? Bu pr ile evet. Istediginiz kadar kizgin sisi gotunuze sokmak isteyin adam yapiyor, pr calisiyor.

(bkz: gizem oflazoglu) pr muduru. Eskiden kempinski oteller zincirinin turkiye pr koordinatoru idi. Baska bir sey soylemeye gerek var mi?
Bu adama kimsenin tek bir laf söylememesi lazım adam hem işini yapıyor hemde ülkeyi temsil ediyor ayrıca sıfırdan yükselip bugünlere kadar gelmiş adamsın nusret baba.
tüm dünyaya taşak malzemesi olmuştur.

https://www.youtube.com/watch?v=nci1nFzB36o
Ne demiş atalarımız

zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış.
imaj seçimi olarak (bkz: Antonio banderas) özentisidir.
(bkz: cüneyt asan)'ın öğrencisidir.
sosyal medyadan paylaştığı resim beğeni rekoru kırmıştır.

görsel

http://www.sozcu.com.tr/h...ampaign=magazin-haberleri
Gökçe miymiş vay amk. Haydaroğulları, behzatgiller, etkesenoğulları soyadı potansiyeli var adamda.
Seviyor bu hayatı.
gereksiz bir adamdır. restorantı batsa üzülmem. o derece sevmiyorum bu sapık adamı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar