1. 1.
  "dokuz kralice" demektir. fabian bielinsky ismindeki belcikali bir yonetmenin ilk filmidir. unlu pul koleksiyonu olan "nine queens" in sahte kopyalarini satarak zengin olmak isteyen bir grubun basina gelenleri konu alir.
  4 ... basan
 2. 2.
  fabian bielinsky 'nin 2000 yılında yaptığı bu film, 2004 yılında Gregory Jacobs yönetmenliğinde criminal adıyla tekrar çekilmiştir.

  http://www.beyazperde.com.../5532/arama/Dokuz-Kralice
  http://www.imdb.com/title/tt0247586
  1 ... polski
 3. 3.
  ricardo darin' in özenli ve abartıdan uzak, ama oldukça inandırıcı bir karakter daha çizdiği filmdir.

  --spoiler--
  işinizde iyi olduğunuza inanan, hatta kendi kardeşlerini bile dolandırmayı başarmış bir dolandırıcısınız ve karşınıza basit bir market dolandırıcılığını bile eline yüzüne bulaştırmış bir "çaylak" olan Juan çıkıyor. Bu sırada eski bir ortağınız size ulaşıyor ve bir gün içinde bitirmeniz gereken ve 450 bin dolar kazanabileceğiniz bir iş teklifi sunuyor. işte Marcos bu şartlar altında bir markette polisten kurtardığı çaylağı da yanına alarak bir gün içerisinde bu zor ve her adımında problem çıkan işi bir günde biitirmeye çabalıyor. Tabi uzmanlık olan bir adama gözü kapalı güvenemeyeceğini bilen çaylağımız da her adımda soru işaretleriyle yaklaşıyor Marcos'a.
  --spoiler--

  çoğunluğun izlememiş olduğunu varsayarsak, son zamanlarda iyi bir film izleyememekten şikayet edenlere ilaç gibi gelecektir kuşkusuz.

  alıntı : http://antifa-kutay.blogs...reinas-dokuz-kralice.html
  1 ... non compos mentis
 4. 4.
  sürpriz finalli bir film izlemek isteyenler için tavsiye edilebilecek bir film. en sonda çalan şarkıyı bile dinlersiniz o şaşkınlıkla. şarkı da güzel hani.* ispanyolca zor dil.
  1 ... bikereindiroeli
 5. 5.
  2001 yapımı bir arjantin filmidir. yönetmenliğini (bkz: fabian bielinskyin) yapmıştır. hoş, şirin, izlenesi, kafa dinlendirici bir filmdir.
  1 ... firavunarabasiylamusatasidim
 6. 6.
  eğlenceli ve izlerken bir puzzle kendi kendini tamamlıyormuş gibi hissediyorsunuz. Birde rita pavone'nin seslendirdiği çok eğlenceli soundtrack'i vardır ki dinlerken erkek olmanıza rağmen popo hafif sağa sola ritim tutmaya başlıyor. *
  1 ... nuage
 7. 7.
  devasa bütçeler harcanan ve birçok holivud yıldızının oynadığı fiyasko filmlere methiyeler düzenlere kapak olacak bir film..

  film; garip bir tanışma sonrası buenos aires sokaklarında yalın ayak, başı kabak bir şekilde küçük çaplı dolandırıcılıklarla ayakta durmaya çalışan iki orta direk dolandırıcının hikayesini konu alır. ufak tefek sahtekarlıklar sonrası birbirini tartmaya devam ededuran sempatik dolandırıcılarımız, zurnanın zırt dediği yere gelir ve ciddi bir vurgun olan dokuz kraliçe işi için kolları sıvar. bu operasyonla beraber öyle dolaplar dönmeye başlar ki, dolap içinden dolaba geçerken film başınızı döndürür...

  ve sonunda aldatılan sadece marcos olmaz..
  1 ... kanuni sultan sinan
 8. 8.
  dolandırıcılık filmlerinin medar-ı iftiharı denebilecek bir film. film boyunca juan'ın her şeyden şüphelenen tavırları kaliteyi bir tık yukarı çıkarmış. eğlenceli , üzerinde bir çok tahmin yürütülebilen 2 saatlik güzel bir film. izleyin , izlettirin.

  --spoiler--
  -küçükken ne olmak istediği sorduklarında ne derdin?
  +futbolcu.
  -ben "suç ortağı" olmak isterdim...bunu evde çok duydum. böyle bir uğraşla hayatını sürdürmek için ne olabilirsin ki?
  +bakan?
  --spoiler--
  1 ... woxie
 9. 9.
  bittiğinde sizi ekrana bi süre ''ama ama ama...'' diyerek mal gibi bakmanıza sebep olan süper ötesi film.
  1 ... pazartesigiydimfesi
 10. 10.
  filmin başındayım ama kız kardeşiyle juan arasında bir şey var.
  ... olumden korkmayan robot