bugün

NTV Spor ve D-Smart'ın birleşerek oluşturduğu yeni spor kanalı, gelecek sezonda euroleague ve la liga maçlarını yayınlayacak olan D-Smart kanalı.

tam metin.
http://www.turkfutbol.com/detay.asp?id=10134
az önce spor servisi programında bu kanalın müdürü olan fuat akdağ lig maçlarının özetlerinin halktan kaçırılmasını eleştirdi, özet görüntülerin ekonomik olmadığı için alınmadığını söyledi.

"la liga'yı, euroleague'i neden paralı yapıyorsunuz?" diye sormazlar mı adama.
yeni kurulan ücretli kanal.dsmart bünyesinde hizmet verip ispanya ligi maçlarını yayınlayacaktır.

(bkz: zannedersem tek eksiğimiz buydu)
bundesliga maçlarının hd ve ücretsiz yayınlandığı bi ülkede sadece real madrid ve barselonanın hegomanyasında geçen bir lig için para isteyen kanal.
(#19228254) nolu entry de dediğim gibi kullanmayın d smart. olanlarda üyeliğini iptal ettirsin. la ligayı paralı izlemek nedir la. adamlar toplantı yapıyorlar, biz ana avrat küfür yemek için ne saçmalayalım diyorlar sonrada ntv spor smart çıkartalım la liga ve eurolige maçlarını parayla izlettirelim kararını alıyorlar. çok da başarılı oluyorlar.
artık karasal yayından sadece halay izlemek için flash tv yi açacağımız anlamına gelen gelişme.
para için götlerini bile satarlar yakında.
doğuş grubu ile doğan grubu arasındaki sıcak ilişki sene başında avrupa ligi ve şampiyonlar ligi ihalesine birlikte girmeleriyle başlamıştır. gelinen noktada bundan sonra spor içeriklerini birlikte alarak beraber hareket etme nktasına gelmişlerdir.

akıllara hemen şu soru geliyor: doğuş grubu ile doğan grubu süper lig ihalesine de birlikte girecekler mi? girerlerse piyasayı hayli kızıştıracakları kesin. sadece d-smart olsa almaz alamaz derim ancak doğuş grubu da işin içine girince insan alabilirler düşüncesine kapılıyor.

bizim için önemli olan şu: maçlar digiturk'te de yayınlansa d-smart'ta da yayınlansa sonuç olarak yine para ödeyerek kendi ligimizi izliyor olacağız. tek sorun evler decoder çöplüğü olmaya devam edecek.
tutması halinde 1 sezon sonra yeni bir kanal açıp maçların ilk yarılarını ntv sport smart, ikinci yarılarını ayrı bir abonelik ile alınan ntv spor smart plus isimli kanaldan yayınlarlarsa şaşırmayacağım tv kanalı.
şerefsizliğin kanalıdır. para para diye ölüyo bunlar.
digitürkteki ntvspor hd kanalının kaldırılacağını açıklamış kanal. batmanız dileğiyle ok kib by.
lig maçlarını artık bedavaya izleyeceğiz, diye hayal kuran mahmut' ların hayallerini yıkacak yeni kanaldır.
alınabilecek ne varsa satın alınmış olan pakedim full hd'ye rağmen bu kanal için ekstra aylık 10 tl isteyecekmiş yılbaşından sonra d-smart. e benim pakedim niye full paket amına koyim o zaman.
dsmartın sizi tam soyamadık full paketin var ama 10 lira daha ver la liga euroleague izle ne olacak ki para çok sende zaten tarzında bi yerlerden uydurduğu kanal.
birçok sporseveri idman azerbaijan'a mahkum edecek olan kanaldır. *
idman azerbaycan akar.
azerspace uydusu bağlatacaktım zaten.
Güzel maçları şifreli yayınladıkça sövülen kanal.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar