bugün

(#13377627)
neyin bedelinden bahsettiğini anlamadığım yazardır. zaten şu an pkk gerekli bedeli ödeğini ödediğini unutmamalıdır.
devleti eline verseler kardeşi kardeşe küstürmeyecek olan yazardır.
#13431625 bu entrysinde pkk nın katlettiği insanlar için; "pkk insan öldürdü ama gerekliydi" diyerek, hem insanlıktan hem yazarlıktan hem de hukuktan nasibini almadığını göstermiş cinayet yardakçısıdır...
kardeş öldürmekten gurur duyan! yazar.
sadece sen ya da baban değildi işkence gören, hor görülen. anadoluda da oldu bunlar zamanında. her yerde oldu. önce otur olaya kürt türk olarak bakmadan kim neler yaşamış onu öğren.

devlet haricinde silah taşıyan her türlü örgüt terör örgütüdür. pkk bitse devlet bırakacak mı silahını? almanya bıraktı mı?, abd bıraktı mı? hayır. devletin askeri birliği her zaman vardır.

'devlet bizi ske ske bu hale getirdi' derken bu devletin elektriğini internetini kullandıgının farkındasın değil mi? bu ne ihanettir.

dağa çıksan ağa paşa mı olacaksın lan? sömürmeyecekler mi? bunları akıl edemeyecek kadar cahil bir öğretmen mi yetişiyor?
hayır bir de türkiyedeki pkk sempatizanı kürtler 'pkk içerisinde en rütbeli gerillalar olarak adlediyorsunuz ya ona çok gülüyorum.

zerre kadar değeriniz yok. it gibi askerin önüne sürülen de sizlersiniz. hala anlayamadınız.

hakkını mı savunuyor pkk senin?

e o zaman;

-neden dağda yaralanan türkiye kürdü gerillanın kafasına sıkıp kaçıyor?

-neden kürt askeri öldürüyor? (ama o asker deme çakarım ağzına, kürdü seven öldürmez yavrum.)

-neden masum sivili öldürüyor?

-neden kürt korucuları evinde basıp kafasına sıkıp gidiyor?

-neden pkk içerisinde en düşük seviyede olan türkiye kürtleri?

pkknın içinin kendini kürt sanan ermenilerden oluştugunu bi siz anlayamadınız lan.

sen git dağa çık, istemiyoruz senin gibi öğretmen!
yapmayın beyler. kimsenin insan ölümünü desteklediği felan yok. bi indirin elinizi sakin olun. benm demek istediğim devlete karşı bi oluşumun gerekli olduğuydu. bunun demokratik yollardan olması zaman itibarı ile gereksiz çaresiz bir çırpınıştan ibaret olacaktı. pkk nin kuruluşundan bahsediyorum. kürtlere bk yediren generalleri, köprünün her iki tarafını kapatıp insanları ezen milli '' tanklarımızı'' , alakamış köyünün cayır cayır yakılışını, babamın kafasına silah dayayaan subayı OHAL i unutamıyorum. elimde değil birikmiş bişeyler. pkk bunlara karşı çıktı yada ilk çıktığında öyleydi. şuanki durumu ortada. onu sizlerde biliyorsunuz. devrin değiştiğinden eminim. şuan gerçek demokratik bir zemin mevcut. haklar demokrasiyle kazanılabilir. yapılan eziyetlerin infazların hesabı sorulabilir. bu saatten sonra silaha gerek yok. bunu kesinlikle doğruluyorum. türkleri ve türkiyeyi seven biriyim. ülkemi halklarını havasını seviyorum. yeminle lan. içimde zerre ırkçılık yok. lakin iş hak hukuk meselesi , doğruluk meselesi olduğu vakit kendime hakim olamıyorum. bunu söylediğim ortama göre benm kişiliğim de şekilllendirilmeyee çalışılıyor. kürt kardeşlerime karşı konuştuğumda asimile olmuş bi kürt, türk kardeşlerime konuştuğum zaman faşist cahil bir kürt olarak anılıyorum. şeker gibi adamım lan bana dediklerinize bakın. beni görseniz seversiniz. amacım dediklerimi teyyit eder beyler. insanlıktan zerre yok sende diyen kardeşlerime sesleniyorum. insanlık için öğretmenliği seçtim. vallaha. öss puanım benm devirdekiler bilir 430 di. keşke herkes benim gibi olsaydı diyesim geldi.
galatasaray gibi bir camia'yı kürtlerle bağdaştıracak zekaya sahip olduğu için yazarlık şansını son anda yakalamış olan yazar.

(bkz: beyin ücretsiz)

EK: GalatASarAY DOĞUYa çok yATIRIM Yaptığı için öyle yAZMIŞ.