bugün

dördüncü nesil yazar. * *
hoşgelmiş yazar.
sanırım kafayı elementlere takmış bu akşam,hoşgelmiş.*
yazarların pek çoğunun sapkın hareketler içinde olmasına rağmen efendi efendi tematiğini yapan yazar. * *
yüz bakım kremi gibi bir nicki vardır.

entrylerini okurken insanın yüzü nemlenir.
çok yakında en çok ukte veren yazar istatistiğine gireceği tahmin edilen yazar. *
şahsım gibi oyun manyağı olan yazardır.
anglosaksonik yıl çeyrekleri konusunda sözlüğü bilgilendirmiş yazar.
doldurmak için tıkladığım her üç ukteden ikisinin sahibi.
araştırma konusunda fena ayar veren yazar.
(bkz: sergio mota)
bir saat otuz dakikada yazarlık mertebesine ulaşmıştır.
mesajla soru sorup, sonrasında benim okuyacağım türde mesaj at yoksa junka gider diyen yazar. kendisi necidir nedir bilmem de ilginç geldi, galiba sözlüğün tapusu elinde. ha beni de kovdu sözlükten bu arada..
trgamer üyesi yazar.
kendisini hic tanimam, nicki ise hic ilgimi cekmemisti...
(bkz: sen yenisin galiba burada)
ota boka ukte veren yazar, uktelerini doldurmasi oldukca zevkli oldugu kadar da ögretici...
beyin jimlastigi icin bu yazarin uktelerini doldurun...
allah onu seovi´den korusun...
7* istatistiğe birden girmiş olan yazar kişisi.*
beni rimi rimi ley ile aynı kefeye koymuş sempatik yazardır. aynı zamanda haftanın birinci gammazıymış, iyi geçinmeye kendi kendime söz verdim. * *
sözlükte son dönemlerde en çok dikkatimi çeken yazar. bilgiyse bilgi, kültürse kültür, entrylerinde hepsi var. sözlüğe böyle daha çok yazarın gelmesi çok sevindirici olacaktır. * *
bir ağrı kesici markası.

ayrıca, kendisini üzmediğim için sevinçli olduğum yazar.

bi dakkaa, açıklayabilirim... (bkz: #2909035)
sözlük hakkında aynı dertten muzdarip olduğum * yazar kişisidir. iyi yazıları varmış, yeni fartettiğimden belirtmeden edemedim. tanımam hiç ama ufak bir sorumu uzun uzun açıklamışlığı iyi niyetini bana göstermiştir. sağolsun varolsun.
uktesi doldurulası nesildaş, takip ediyoruz. Artık neslimizin kalitesinden mi kaynaklanıyor bilmem * fakat iyi yazardır kendisi, âlâ..âlâ....
' gel ve doldur ' tarzı kaliteli ukteler veren değerli yazar. takipçisiyiz.
8 mart 2008 galatasaray kayserispor maci'nda sezonluk isabetli şut hakkını kullanan sabri sarıoğlu'na kafayı takmış yazar.

haksız değil. *
beraber bir call of duty turnuvası çevirmekten mutluluk duyacağım yazarların başındaki oyuncu yazar.
şu entrysine bayıldığım yazar. iyi bir oyuncuya benziyor.

(#3046177)
oyun bilgisi engin yazar.

kendisiyle bir ara cod4 çevirmek isterim. neden mi? biliyordur çünkü, öyle tahmin ediyorum. *