bugün

nezaketi genlerinden alan laz kardeşlerimizden birisi, kendisiyle karadenize bakan bir tepeden hamsi yanına rakı içip horon tepmek istediğim sevgili yazar arkadaşımız.

ulan bende herkes gibi bana tek yazıldı sandımda göğsüm kabardıydı. neyse yinede fikirlerimi değiştirmeyeceğim. madem bu kadar nazik. *
yıldız teknik üniversitesinin en uzun öğrencisi olan bir uludağ sözlük yazarıdır.
entry girip bilgi paylaşmak yerine, sürekli saygı ve sevgi göndermeleri yapan bot görünümlü 4. nesil yazar.

ben de iyi akşamlar dilerim ...
arada bir gönderdiği zarif mesajlar ile sözlüğün insani yönünü akla düşüren sevimli kır çiçeği.
çok nazik bir sözlük yazarımızdır.

ben de kendisine tıpkı mesajlarında yazdığı gibi sevgi ve saygılarımı sunuyorum...
attığı mesajlarla insanı mutlu kılan, kibar yazardır.
bbg evine katılsa elenmesi için kimsenin adını vermeyeceği yazardır. an itibariyle dükkanı açmış bulunmaktadır.
Gecenin bi saatinde yüzümde kücük bir gülümseme yaratan,ince düşünceli yazardır.Amacı insanları mutlu etmekse, evet efenim son derece başarılı...
sinir katsayısının tavana vurduğu, insanlara olan güvenin sorgulandığı ve inceliğin can çekiştiği bir dönemde iyi niyet mesajlarıyla biraz olsun tebessüm ettiren yazar. casus stillilerin yanında melekler de varmış, ne güzel.
su sozlukte bin cesit insan gordum de bayramda yada gece gece milete usunmeden msjla ( buyuk itimal copy paste ypiyordur ama neyse ) iyi dileklerini yolayan kisi gormemistim. sozlukte bu rengimiz eksikti ve kapatik galiba. aristo nun mantik tanrilari hepimizin yaninda olsun diyor herekese bende iyi niyetlerimi gonderiyorum.
ilk istatistik derecesini, haftanın hiperaktiflerinde yer alarak kazanan yazar.
(bkz: sevgi kelebeği)*
rıhtımlarından gemilerini çoktan kaldırmış,iyi niyetli yazar.
vay mına koyiiim ben de yalnız bana mesaj atmış diye nasıl sevindim dediğim,yine de bizi de hatırlayan birileri var diyerek sevinçten havalara uçmuş olduğum, bu vesile ile kendisine şükranlarımı ilettiğim yazar kardeşimdir.
sozluk yazarlarina iyi haftasonlari icerikli ozel mesaj atan yazar. bayram, kandil tamam da bu kadarina da "yok artik" demek istiyorum. yakinda toplu mesajla "slm, asl pls?" deyip msn isterse sasirmayacagim.

neyse isin sakasi bi' yana, tesekkur ettigim ve bu selamlasma isini bu kadar abartmamasini diledigim yazar. her gun herkese gunaydin, iyi geceler diye mesaj atmaya baslayacagiz yoksa yakinda. kotu ornek oluyorsun koc.
her haftasonunda mesaj atan, bilimum bayramlarımızı kutlayan yazar arkadaş teşekkür ediyoruz kendisine burdan yetmiş milyonun önünde.
günün şu saati "allah iyiliğini versin" dediğim şeker yazar. ilk gördüğüm yerde şeker verecem.
evet çok kibar bi yazar. zira bana da hoşgeldin mesajı atmıştır. anladığım kadarıyla her sözlüğe lazım bir arkadaştır. saygılar
hepimizden daha masum ve insancıl olduğu aşikar olan yazar. o yüzden kimse "vay bana gelmesin" "abarttın koçum" falan demesin. o'nun kadar insan olmayı öğrenelim ondan sonra eleştirelim.
ilkokulda yapılan sınıf başkanı kim ola seçiminden açık ara farkla lider çıktığını düşündüğüm yazar.*
(bkz: hayat ne garip vapurlar filan) *
iyi haftasonları ve iyi pazarlar gibi dileklerinden sonra hakkında bilgi edinildiğinde adının bayram olmasından şüphelenilen yazar.**
yine sevgi kelebeği modunda mutluluk dağıtmaya devam eden yazar. valla parası neyse verelim de, hep böyle mesajlar alalım yahu. insan durduk yerde mutlu oluyor. * * *
buradan sesleniyorum kendisine, lutfen beni listeden cikar kardesim. hayatta hic kendimi bir surunun parcasi hissetmemistim, senin yuzunden bunalima girdim. aslinda daha evvel yapma, etme diye ozel mesajla seslendim ama israrci biri vazgecmiyor. tanimadigin birine,
iyi akşamlar dileklerimle beraber merhaba nasılsınız,dilediğiniz gibi bir hafta sonu geçirmenizi temenni ederim... Sevgiler saygılar bol entryler, diye mesaj atmak canin istedigi zaman, ne demektir bir turlu cozemiyorum bak yine karistim!
en sonunda dayanamayıp "şaka mısın sen her pazar her pazar iyi dileklerini sunuyorsun" dediğim ve bir daha da mesaj alamadığım yazar. hayırlı pazartesiler efendim. *