bugün

nazik arkadaşımız, güzel ülkemin doğum günü olan 29 EKiM i son derece nazik ve düşünceli şekilde kutlamış mesajıyla mutlu etmiştir.
çalışmalarının devamını kurban bayramında da beklediğimiz düşünceli yazar.
kelimelerin kifayetsiz kaldığı sözlük celebritysi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen* hiçbir bayramı atlamayan düşünceli yazar.
bu güzel günümüzde güzel bayramımızı kutlayan pek bir düşünceli yazar.
"iyi ve güzel bir pazar günü geçirmeniz dileğiyle" mesajıyla bir kaç dakika monitöre bakakalmama neden olan, pek pek çok düşünceli yazar*.
nezaketi ve insana saygısıyla "böyle insanlar hala varmış" dememe sebep olan yazar. bir selamın ve nezaketin bizi bu kadar şaşırttığını ve buna hasret kaldığımızı fark ettirerek derin düşüncelere daldırmıştır. nesli tükenmiş insanlardan biri. helal olsun. sağolsun, varolsun.
bana bayram mesajı atmamış, onun yerine iyi pazarlar mesajı atmış yazar kişisidir. nickimin kendisinde uyandırmış olduğu izlenimden kaynaklanıyor sanırım.

nazik, iyi niyetli, kibar, bir teşekkürü hakeden yazar kişisi.
pazar günümü kutlayan yazar. daha önce de bilumum bayram ve özel günleri kutlamıştı. * bir iyi ki varsını ve teşekkürü borç bildiğim kişi.
on-onbeş yıl sonra, sözlük yazarlarının arasındaki" nerde o eski yazarlar azizim, birbirlerinin bayramlarını kutlar, birbirlerine iyi sabahlar, iyi pazarlar dlerler, sözlükte bir nebze sıcak bir ortam oluşmasına vesile olurlardı " şeklinde geçecek konuşmalarda ismi ilk anılacak yazar olacaktır kendileri muhtemelen.
sadece benim pazarımı kutlamadığını anladığım yazar.*
an itibari ile pazar günümün iyi geçmesini dilediği yazar...alkışlarımız kibarlığı sebebiyle northwich e gelsin...
düşünceli yazar, güne iyi başlamamış olsak bile içimizi bir nebze de olsa ısıtan..
cumhuriyetimize verdiği kıymeti ve samimiyetini çok iyi göstermiş yazar.
gözlemlediğim kadarıyla grup mesajıdır kendileri. *
dördüncü nesil naziknesildaşım
kibarlığından dolayı bir ara mod veya bot sandığım sonrasında başka sorularada mantıklı cevaplar verdiğinden şüphelerimin azaldığı ama hala bot mu acaba diye inceden kıllandığım yazar.
son derece kibar bir yazar.
sebepsiz kibarlıklarına mana yüklemeye çalıştığım bir yazar. *
herkese attığı msjlarla bot şüphesi uyandırıp çoğu yazarın merveyi tavla muhabbetini çağrıştırmasına vesile olmuş yazar. bi dakka lan olmadı, kendisi hakkında aaaadettendirrr kesin çok düşünceli bir yazardır diyeyim de tam olsun.
mesaj kutumun yanıp söndüğünü görüp heycanlanmama neden olan bol bol iyi geceler dileyen nazik yazar arkadaşımız. *
bize bir şey yapmasından korkuyorum. sanki helallik alıyormuş gibi oldu. *

edit: buarada kendisi bana ulaşan 400. mesajı atmıştır, herhangi bir zirvede isteğine göre kola, ayran, bira, limonata, şalgam suyu, su, kapiçino, sıçak çukulata, rakı, çay, oralet, kahve, zem zem suyu, ada çayı, şıveps, külahta dondurma, sahanda yımırta, adana, vodka ısmarlayabilirim.
hani bazı oyuncaklar vardır ses çıkaran. mesela kimisi dokununca i love you derken, kimiside başka bir şey söyler. ama genelde hep onore edici şeyler olur bu tümceler. benim de vardı bunlardan bir tane. ne zaman moralim bozulsa, bir şeylere sıkılsam onunla deşarj olmaya çalışırdım. bir tek o övgüye namzet görürdü beni çünkü.

northwich o oyuncağım benim işte. her ne kadar mesaj gönderilen onca yazardan teki sıfatında olsam da mutlu oluyorum özel mesaj alınca ondan. seviniyorum niyeyse.
hiç neden yokken iyi geceler dileyen ince, düşünceli bir yazarımız. allah allah dedirtmiştir.
"merhaba" demenin yadirgandigi, iyi dilekler dilemenin "saflik" oldugu bir topluma hitap ettigini unutmamasi gereken yazar arkadas. gerek yok. fazla. inan fazla.
beni arayan soran iki şey var: biri telsim biri de northwich

tanım: alıngan ama iyi bir yazar.