bugün

kızları kaçıran bazı abazan yazarlar varmış true, o yüzden yoklar. yetkili ol da şu konuya müdahale et...
abi sözlükte kadın yok ya. hiç hoşuma gitmiyor bu durum.
Herkes senden kaçıyor true.
görsel
Bütün fenerliler kaçtı ondan bu sesislik.
niye kimse yazmıyo yea.. ve neden onlayn sayısı düşük. bana biri bunları açıklasın.
çare true Sarıgül...
"kuku beyamca" diye hayali karakterler üretip onun üzerinden saçmasapan başlıklar açılıyorsa, yazılmaz tabii...hadi böyle başlıkları almanya'da falan açsan, bu herif kafayı sıyırmış, der güler geçersin, sen o başlığı kıymanın 500 lira olduğu ülkede açıyosun...

"Başlıklarım ilgi görmüyo" diyolar...yani başlığın "reyting" endişesiyle açıldığını itiraf ediyo şahıs. E bi sözlükte başlık reyting amaclı açılmaz ki zaten. Benim de açtığım bisürü başlığa yazan tek adam genelde benim. O çok önemli diil.

Bi de makale şeklinde uzun yazıların okunmaması konusu var. Var ya, bazen biri metro hatlarını yazıyo, kısa yazıyo, ama sırf bilgi içeriyo diye o yazarı açık artı oyluyorum.

Chat havası var burda. Alman chat sayfaları var, orda istediğin kadına yürüyebilirsin, ki orda bile ipin ucunu kaçırırsan, orda da moderatör var, kadın seni şikayet eder, zank diye 6 ay engellerler adamı. Burda o da yok!

Madem kadınlara yürünecek onun için mesela uludağchat sayfası açsınlar, ben mesela hiç girmem oraya, buraya da ilgisi kadınlardan farklı kişiler girer, bunun bazı problemleri çözeceğini sanıyorum.
Inci sözlükten hallice bir yer olmuş. Bu kadar sert beklemiyordum burayı. Hatta hallice demiyim çünkü inci'de siksok muhabbeti yanında bir iki de olsa yararlı muhabbet veya insan oluyodu.

14 yasinda erkek meslek lisesi güruhu biraz utanıp geri çekilirse de güzel olabilir. Veya bu muhabbetleri whatsapp grubuna taşıyın.
Bos kafa nato mermer insan iyi bağırıp çağırır da utanmak icin biraz beyin lazim ama, dogru.
(bkz: kilitli kapılar açılsın lütfen)
Tanım giren yazar maalesef yok, nitelikli yazarlar sözlüğü bırakmışlar ve sözlük instela olma yolunda bariz ilerliyor, herkes vakıf olduğu konular hakkında tanım girip, içerik üretmelidir.
Sözlükte cadı avı yapılması lazım. Kalitesiz boş yazarlar açtığı başlıklarla ve entryler ile kaliteyi düşürüyor. Bu durum yazar sayısını düşürüyor ve gelen de başlıklara bakıp kaçıyor bu ne ayküyü diyerek hehe...
ufakta olsa bize birşeyler katacak başlıklara değil de aptal aptal başlıklara yazdığınız, aklınıza ilk gelen şeyi entry olarak girdiğiniz için olabilir mi ?

edit : örnek '' yazarlar hangi üründe,hangi markayı tercih ediyor ? diye başlık açıyorum. istiyorum ki ''şu marka şunda çok iyi, şu marka çok dayanıklı'' gibi gibi bana veya başkalarına belki yararı olur altına yazan bile yok.

true'nun karı çıkması, yok küresel ikinma bilmemne, yok true'yu evlendiyoruz başlıklara bak. 5-10 kişilik grupta sözlüğü sohbet alanı gibi kullanırsanız tabi kimse yazmaz.
ekşi olacağız diye çıktığımız yolculuğun instela basamağındayız sayenizde.

moderatör uçurulsun kampanyası başlatılmalı.
uçana kaçana yürüdüğün için herkes akın akın geleceği yerde kaçıyor.
kimse yazmıyo lan hayırdır?
herkes artiz olmuş amk.
herkez niye böyle gergin?
kimse yazmıyon len hayırdır amk.
Evet can sıkıcı bir durum.

Bir çok şeyin monotonluğu yetmiyormuş gibi.
Davut Güloğlu ne oldu sana ne oldu sana şarkısı eşliğinde tempo tutulası ve altında oynanası başlık.
Liseliler ve ibneler yüzünden net söylüyorum bak. Liseliler ve ibneler.
karınızı banyoda yıkar mısınız sorusu ağır geldi yıkamadan kaçtı ibneler.
ortalama 50 kişiye düştük lan vicdansızlar.
(bkz: ne oldu yaram)
güncel Önemli Başlıklar