43 yaşında bir yazar. başka yazarlardan alıntı yapmakla itham ediliyor şu aralar.

görsel
sağdan soldan arakladığı aforizmalarla kitap çıkaran kişi.

--spoiler--
Şüphesiz ki Allah; adaleti, iyiliği, akrabaya yardım etmeyi emreder. O size düşünüp tutasınız diye öğüt verir.
--Nilgün bodur--
Topal Jailson birlikte oynamaz amk
Nilgün Bodur.
Olmayan hayat tecrübesini kitap haline getirmiş. Kendini iyileştirmekten falan bahsediyor da abuk subuk şeyleri Kafaya takıp sonra onları sanki çok büyük sorunları varmış da onları çözmüş gibi anlatması ne bileyim biraz zorlama ya da gereksiz.
yeni nesil çöp edebiyatının öncülerinden bir kurgucu. wattpaderlar ve çağrı taner ile ile bu edebiyatı devam ettirir

ps: yazar değil kurgucu.
Kadın amacına ulaştı.
Ne yaparsak boş.
Kadın bir şekilde kitap basmış, kitap 100 baskı yapmış, kadın milyonları cebe indirip amacına ulaşmış.
Bundan sonra onun hakkında yazılacak her şey ona reklm olur bence.
Ay’a baktım ay beyaz
Kıza baktım kız beyaz
Cebe baktım para az
Bu kız bana yaramaz
‘’Çal keke çaalllll’’
Nilgün bodur.
görsel
Gerçekten alıp okuyan var mı bu tarz kitapları merak ediyorum.
Hani şu söz öyle bir söz ki önce ağaçları sorguluyorsun, kuşların üstünde rüzgarla dans ettiği dallarını düşünüyorsun, sonra kesildiğini hayal ediyorsun, kağıt olduğu aşamalar geçiyor gözünün önünden tek tek...
Ve sonra
Sonra diyorsun ki
her şey
Bunun için miydi?
Berkecanlara,Olhanlara sevdalı Pelinsu ve Elfe ismindeki kızları tokatlayan (soyan,dolandıran ) seksi milf yazar.
Ya tutarsa.

Nilgün bodur.
ilk önce adı geçen yazarın (kitap yazdığı için yazar denmiş) eserini (genel bir tanım, eser olduğu için değil) okumadım.
Okumadan eleştiri yapmak haksızlık ama sosyal platformlarda paylaşılan içerikleri ve kitap hakkında konuşulanları tartışmaları görünce; umumi tuvaletlerin kapı arkasında, varoş semtlerin duvarlarında, lise de ergenlerin okul masasına yazılanlara göz atınca zaten kitabı okumuş oluyorum.

Aslına bakarsanız ve dürüst olmak gerekirse eleştirisel yaklaşma bu hanımefendiye haksızlık olur. Popüler kültürün getirdiği yozlaşma ile cehalet içinde insanlar basit bir internet paylaşım sitesinden elde edeceği bilgiyi bu hanımefendi sayesinde hiç olmaz ise kitap okumuş olarak alıyor.
Etrafınıza bakın, böyle bir toplum içinde böyle insanlar ancak bu tür kitaplar ile ortaya çıkabilir. Hanımefendiye tepki aslında kendimize, içinde olduğumuz topluma tepki.
Kitap içinde yazdıklarını bir alıntı olduğunu ve dip not kaynak olarak göstermeyi seçseydi daha şık olur ve en basit tanım ile kitap içinde yazılanların bir gaf olarak görülmesi olmazdı.

Seçimlerde görmüştük, bir siyasi aday kendisinin yapmadığı daha önce yapılan bir üniversite veya havaalanı için biz yaptık demişti.
Bu hanımefendinin de kitap içinde yazdıklarını çeşitli sosyal platformlarda internet sitelerinde sokak duvarlarında kamyon arkalarında yazıldığını bilmeden kendi sözü gibi göstermesine şaşırmamak lazım.

Hep söylerim, siyasetçi sanatçılar toplumun aynada ki yansıyan yüzüdür. Böyle gaf ve intihâller oluyorsa ve bunun karşılığında bir özür bile dinlenmiyor ise, aksine popülerite kazanılıyorsa bu insanlara değil de topluma kızmak gerekir.

görsel
görsel
bu taşak geçme akımı boku çıkana kadar devam etmeli. etsin ki sonraki hırsızlara gözdağı olsun.

bir de bu kadını destekleyenler var, "meyve veren ağaç taşlanir" şeklinde. kadından daha iğrenç değil mi bu tipler?
Hala twitterda ağlıyor allaha havale ediyorum eleştirenleri falan diye.

Bacım acık acık araklamışsın hukukta bunun adı inthal ve bu bir suç, ona ne diyorsun?
43 yasinda bir turk kezbani. Hani mahallelerde ask acisi cekmis goruntulu kizlar olur ya bu ablam onlardan. mahallenin abazan gencligide ilk sevgili deneyimini genellikle bu tarz ablalarla yasarlar. Simdi yazmis oldugu kitap kezban diliyle ve yedikleriyle hazirlanmis olacak. Bu kitaplar sayesinde mahallede kucuk kucuk kezolar yetisecek. Durum vahim.
atış serbest diyenlerdendir.
kitaplarla iş bitirenlerdir.
kitap yazmak maharet isteyecektir.
işte bir kitapta o artık çok zengindir.
iqsu ayakkabı numarasından düşük olan tip.
Böyleleri kendilerine özkıyım yaparak bitmeliler.
iqsu hiç de düşük olmayan tip. özgün şeyler yazsaydı kimse umursamayacaktı. twitterda milleti allaha havale ederek hem elinin altında kalan bi avuç sığırı iyice yanına çekiyor, hem de tepki çemberini genişletmiş oluyor.

kadın tertemiz meşhur oldu sayenizde.

don't feed the troll kültürü toplumda yerleşmedikçe daha çok karşılaşacaksınız bunlarla.

döngünüze sokayım.
“ Nilgün Bodur kimdir , neden gündem konusu olmuştur “ diye sormayacağım çünkü hiç ama hiç umrumda değil konuya uzak kaldığım içinde çok mutluyum....
"the person you have called can not be reached at the moment please try again later"

-nilgün bodur.
ne mutlu türküm diye-bilene!

nilgün bodur.
Türk edebiyatı'nin ilk modern romanı kabul edilen "araba sevdası"nın yazarı.
Yüzüğü ben götüreceğim ancak yolu bilmiyorum.

-Nilgün Bodur
-bir musibet bin nasihatten iyidir.

Nilgün bodur...
Sonunu düşünen kahraman olamaz.

Nilgün bodur. Evet.
adım hıdır elimden gelen bodur.

nilgün bodur.