bugün

ilk olarak passaparola da karşımıza çıkan, dansın yanında kareograflık ve pilates eğitmenliğinde de alanının en iyilerden biri olan, sempatik, yetenekli, güzel gülüşlü dansçı. birçok tv programı ve klipte de yer almıştır.
vay babaan anaaan gemüğüne dedirtecek bir güzeliğe sahip olan dansçı.
kedileri bile azdırma yeteneği vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=ZCIuPFGkyYc&
evcilik oyunu'nun müstakbel gelinlerinden biri olarak ekranlarda boy göstermektedir şu ara.
(bkz: ozan kaçmaz)
bu kız o kız vallahi. bir zamanlar passaparola da kısa saçlarıyla hunharca dansetmekteydi.
bir keresinde beyonce'nin "baby boy" şarkısında solo dansedip, fena figürler sergilediğini fakat pek başarılı olamadığını hatırlıyorum.

sonrasında da erci-e'nin "bin arabama" klibinde oynamıştı kendisi.
şimdi de evcilik oyunu'nda gördüm, itici tavırları nedeniyle bir türlü çıkartamadım.

not: dansçı olarak bin kat daha sempatikmiş, onu anladım.
google görsellere yazıldığında direk frikik resimleri çıkan stone dur.
evcilik oyunu oyuncusu. bir derdi sıkıntısı var belli ama kim bilir nedir. onun dışında güzel, sexy ve kışkırtıcı bir kadın ve çok saf (iyi manada).
tek bir kadın için diğer bütün kadınlardan vazgeçme hikayesinde ki o kadındır benim için.
tv'de seksi bir hatun işte diyip geçtiğim bu kadını gün itibariyle metroda görmemle şu sonuca vardım ki ; karı bildiğin taş usta.
taş gibi karı. vücut hatlarına hastayım.
24 ocak doğumlu olması sebebiyle yarın doğumgünü olan çok kıymetli bir hatundur. çok büyük bir doğum günü pastası yaptırarak içine de kendimi koyup kargolatmak istiyorum. umarım 2 gün içinde sana ulaşırım nilay.
başkalaşım kayası.

(bkz: yirim)
kova burcu kadınlarında var bir numara kardeşim. bi enteresan çekici, seksi, üfff, bişi yani ama ne?
ankarada mahallemizdeki teyzenin torunuydu nilay abla özellikle yazları gelir bizimle birlikte takılırdı mahallede. çok begenirdim küçükken de. yıllar sonra sami amcayla birlikte dans programında görünce ulen ben yaşlandım diyorum nilay abla hala taş dememe neden olan hatundur.