bugün

forumları kapanmadan önce severek okuyorduk daha sonra kapattılar.
yeni forumları uluturkculuk.com adresindedir ve atsızcılar.com gibi artniyetli değillerdir.
şu içeriğiyle takdir ettiğim güzel insanların güzel sitesidir.

''Bu siteden her türlü alıntı yapmak serbesttir. Sitenin tüm hakları TÜRK MiLLETi'NE aittir.''
forumu * şu nedenden dolayı kapanmış olan site(imiş);

--spoiler--
Türk Otağı, artık ilgilenecek vaktimiz olmadığı için kapatılmıştır ve bir daha açılmayacaktır.
--spoiler--
türklük düşmanı sitedir.

son 2 asırda bilhassa kırım'dan ya da kazan'dan yetişen önemli aydınlardan ve ideologlardan kaynağını bulmuş türkçülük fikri kötü niyetli unsurlar tarafından nasıl kullanılır diye düşünürseniz cevabı işte tam bu sitenin içeriğidir. türkçülük fikrinin çapını kapsamını ve söylem alanını sadece kürt karşıtlığına dönüştürmek gibi çirkin bir tutum izlemek, en az 5000 yıllık türk folklörüne, türk esatirine, türk içtimai hayatına ezcümle türk kültürü'Nün tamamına hakaret etmektir, türk kültürünü önemsizleştirmektir. gaspıralı'nın, akçura'nın, gökalp'in kemiklerini sızlatmaktır.

içeriğinde doğru yazılar yok mu? her yerde olduğu kadar var. ama eğer türk'ten türklük'ten dem vuruluyorsa, unutulmamalıdır ki bir yanlış bütün doğruları götürür. yanlışları çok fazla olan gereksiz bir sitedir.
ulkenin gercek sorunlarinin gayet guzel bir sekilde tartisildigi internet sitesiydi. zaman zaman takip ediyordum forum bolumu kapanmis ama. ancak atsiz'in kitaplarinin ve bazi makalelerinin siteden yayinlanmasi hatalidir. telif hakki diye bir sey di mi ama.
her şeyin fazlası zarardır prensibinde bazı şeyleri abartılı bulduğum sitedir. ama yiğidi öldür hakkını yeme ana sayfadaki birçok yazıda temelsiz değil. hepsinde doğru paylar var. nihat atsız org faşisttir kafatasçıdır bıla bıla bıla. nihal atsız org 'daki yazarlar tek tek yazmış, üşenmeyin tek bir yazı okuyun. çamur atmadan evvel iki satır okumaya erinenler kendilerinde tespit gücünü görürler çokça. okumadan fikir sahibi olunuz aman bir gün o dalga geçtiğiniz türk gencine ihtiyaç duymayın. hani şu forumlarda okuyup güldüğünüz.
asıl dangalakları takip edenlerde değil!

ciddiye alanlarıdır.
forum rütbeleri bir garip site..

forum yöneticisi: Otağ Yöneticisi
Mesaj sayısı fazla olanlar: Türkçü

forumdan banlananlar için:
Cahil Olduğu için Atılmıştır.
Çapulcu ülkücü olduğu için atılmıştır..

forumun ana sayfa linkinde "atsızcılar otağı" yazıyor.. *
http://www.atsizcilar.com/forum/viewtopic.php?t=2833

bazı imza örnekleri:

Ben Mevlana Değilim !
Önce Türk gibi Türk Ol, Sonra Gel !

Biz,Orta Asya'dan Anadolu'ya kardeşlik türküleriyle değil,ucundan kan damlayan,BOZKURT başlı kılıçlarla geldik!!!

GÖK TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

''Türk, Türk olduğu için asildir. çoğumuz, büyük babamızın babasını hatırlamayız. Bütün soy gururumuzu, Türk olmanın içinde buluruz.''
Başbuğ Atatürk
pkk terörünü destekleyen sitelerin varlığını öne sürüp, haklı gösterilmeye çalışılan oluşum. hiç öğrenemediniz mi bir hatayı kapatmanın yolunun, başka bir hatayı ortaya atmak olmadığını.
evet terörü destekleyen siteler yanlıştır, müdalahe edilmesi gerekir ama bu demek değildir ki kafatasçılar haklıdır. ikisi de aynı bokun soyudur kardeşim. amaç farklı, izlenen yol aynıdır. sonunda insan yok etmek varsa niyette, pkk da olsa aynıdır, asala da olsa aynıdır, türkçü, çinci, japoncu da olsa aynıdır.
savunulacak ne gibi bir tarafları var anlamak mümkün değil. fırsatları olsa ari ırk yaratmak derdindeki hitler gibi, insanları mikiş çiftliğine doldurup silah zoruyla çiftleştirecekler hayvanlar gibi. zaten burdan bakınca herşey o kadar açık ki. insan olarak değil damızlık hayvan olarak görüyorlar herkesi. kendi istedikleri yavruları doğuramayacak, damızlık olamayacak kalitede gördüklerini de, kafasına bir kurşun sıkarak öldürmek istiyorlar. pardon kurşun değil tabi... onların orta asyadan anadoluya gelirken kullandıkları bilmem kaç santim boyunda kılıçları var.

bir zamanlar güzel olduğunu düşündüğüm, ama bünyesinde bu kurt bozması, it kırması herifleri de barındırdığını görünce beni dehşete düşüren ülkemin insanları...kalkıp demeyin bana pkk, mkk diye. onlar da var diye, bunlar haklı mı yani? dikkat ettiniz mi hiç sırf kürt olduğu için bir insanın linç edilmesini destkelediklerini söylüyorlar. kalkıp almanyada "sırf türk olduğu için bu adamı linç etmek lazım" dediklerinde neler hissediyorsunuz??? e ama o kürt ben türküm denirse, kocaman dünya da kalkıp sana "hadi ordan" der. "sen kafayı ata binip, okla geyik avlamaya takmışken, biz uzaya insan gönderiyoruz, sen misin üstün ırk?" der. bi de kıçını açıp dalga geçer seninle.

akıllı olun canım insanlar ki yarın öbür gün çocuğunuz sakat doğarsa eğer, ırkının mükemmelliğini bozmasın diye onu yok etmeye çalışanlardan kaçmak zorunda kalmayasınız...

edit: bu arada birileri hızlı okuma kursuna gitmiş sanırım. iki saniyede eksiyi nası bastı hayret*
ellerinde mezura, insanların kafatası ölçülerini alan, kafalarındaki çıkıntıları bile türklük belirtisi sayan yaratıklarla dolu, tuhaf ve komik mi desem, korkutucu mu desem bilemediğim forumları olan site.
Site hakkında private sözlük'te yazdığım bir eleştiriyi aynen paste ediyorum. Bu yazı "Türk otağı" denilen faşist yuvası forum kısmının kapatılmasından önce yazılmıştır.

"1970 sonrası gençliğin pek büyük ölçüde gırgır dergisi okuyarak ve bir de yılmaz güney filmleri seyrederek solcu olduklarını biliyorum. gırgır dergisi tabir caizse nasıl ki türk mizahının içine etmişse, gırgır dergisinden yetişme solcular da solculuğun içine etmişlerdir."

gibi gerizekalı bir paragrafı bünyesinde barındıran, gerçekten saçma sapan, gereksiz site..

hrant dink için "sonunda geberdi ermeni dölü" diyen insan posalarını gördükçe kusasımı getiren, böyle bir köpek sürüsünün barınmasına nasıl izin veriliyor diye düşündüren, "site" demeye bin şahit isteyen ork yuvası.

"insan" önemli değil onlar için. türk olmak önemli. türkler üstün ırk, diğerleri sonra geliyor..

yıllardır şu sözlükte "faşizm" kelimesini kullanmaktan kaçındığımı, mümkün olduğunca siyasi tartışmalara girmediğimi dikkat eden insanlar farketmişlerdir.

ancak nihalatsız.org, gerçekten de bünyesinde faşizmi köküne kadar barındıran bir site.

uyandırmak, sarsmak istiyorum artık, sitede kocaman yazdıkları gibi "tanrı türk'ünü koruyacaktır" diye bir olay yok! türk de, alman da, japon da, rus da kendi hayatından sorumlu. kendi yaşamını, kendi tercihleriyle yaşamak, sorumluluk almak yerine "tanrı türk'ünü koruyacaktır" demek kolay anlaşılan.

yapmayın allahaşkına.. saçmalamayın. kadercilik çağı geride kalmadı mı?

"türkçüyüm. türkçülük milliyetçiliktir. ırkçılık ve turancılık da bunun şümûlüne dahildir. memleket ya bu iki temel üzerinde yükselecek veya yıkılacaktır." diyor aralarından birisi.

ve ben, yeri gelince ailem, arkadaşlarım, sevgilim bu herifle aynı havayı soluyoruz.

bu ve bunun gibi adamlar, bizimle aynı ülkede yaşıyor! tehlikenin farkında mısınız cümlesinin anlam kazandığı anlardan biri bu olsa gerek.

bu adam sokakta karşımıza çıkıp kafasındaki "türk" anlayışına uymadığımız için bize zarar verdiği zaman hesabını kim verecek?

ulan çok sevdiğinizi, taptığınızı iddia ettiğiniz mustafa kemal sizi görse muhtemelen yüzünüze tükürürdü..

keşke sizin türklük anlayışınız da faşizm ve ırkçılık yerine, insani değerler üzerine kurulsaydı.

keşke önce "türk olmak adam olmaktır" deseydiniz.

aslında "türk" olan siz değilsiniz, biziz.

yazık.
keyfi sebeplerden sahibi tarafından kapatılmış sitedir.
başlığa gel "Orta boylu bir Göktürk bayrağı bulup evimin duvarına asma düşüncesindeyim yardımcı olabilecek var mı? "
bomba fetişizmi yapan, kan diye çıldıran pkk ve bilumum terör örgütlerini öven sitelere bir şey demeyenlerin bir şey demeye hakkının olmadığı, çıldırmış bir kaç elemanın takıldığı çizgi roman formunda gubidik site.

ha şunu da belirteyim, gerizekalı olabilirler belki ama, bomba momba patlatmamışlardır hiç bir yerde.

ayrıca, benim gibi bir insana bile böyle ırkçı-faşizan bir siteyi "koruttunuz"** ya, o iki yüzlülüğünüzle, o samimiyetsizliğinizle... size diyecek bir lafım yok sözde demokratlar.

edit: yani sözde demokrat özde faşistsin öyle mi?
"sevgili ırkdaşlarım niye bu siteyi karalıosunuz ki, hadi biz gidelim etilerde fink atalım"

ya ırkçı olmayan insan tiki midir bu ne salakça bir mantıktır. * siteyi beğenmiyorum, tam bir beyin yıkama, etrafa nefretle bakma, savaş meraklılığı, hitler gibi düşünme, insan haklarına aykırılık, her bir suç var çünkü içinde. bence tamamen yanlış bir site. yaa beğenip ziyaret edenler, oraya üye olup yazı yazanlar vardır, o onların kendi bileceği iş. beni ilgilendirmez. ama şu da var, farklı görüşlere saygı duyan biri olarak, onların görüşlerine saygı duymam... hak etmiyor çünkü
siteye girdiğinizde derinden bi "uuuuuu" kurt uluması var. Cem karacanın şeyh bedreddin destanı şarkısını dinlerken girerseniz bi anda uvv diye irkilebilirsiniz.
Siteyi incelediğinizde bağimlısı oluyosunuz indymedia gibi bi şey mi acaba diyosunuz vay be buda böle bişeymi diyorsunuz. Saçma sapan yazıların sizi niye bu kadar etkilediğini düşünürseniz bence ilginç ve ilginç olduğu kadar hüzünlü düşüncelerin ve bunlara sahip insanların hala neden akıl hastanelerinde olmadığı gibi sorunsallar kafanızı kemirebilir. Boşverin sallayın açın kafka falan okuyun...

ha bi de şaka maka bu adamlarla ilgili entry yüze yaklaşmış durumda. Ne bilmeden reklam falan mı yapıyoruz?
okumakta fayda olunan sitedir, bakalım bir düşünce neler diyormuş, önce öğren sonra eleştir mantığı gereği bu yapılmalıdır. ancak oradakiler bilmesin eleştirme ihtimaliniz olduğunu...

(bkz: bana faşist diyeni vururum)
sazanları avlamak için kurulduğunu düşündüğüm komedi sitesi. uncyclopedia gibin bir şey. tedirgin olmaya gerek yoktur. komik olmaya çalışıyorlar arkadaşlar.
sinirlendikleri şahsa "hümanist" diyerek hakaret ettiklerini sanan çapsızların sitesi.
yeni çıkan bilişim yasası yüzünden yusuf yusuf olan tatlı su ırkçıları.
dün gece yayınlanan kurtlar vadisi terör yorumlarını az cok tahmin etmeme ragmen yine de dayanamayıp ne yazmislar diye baktım..işte sonuclar :

Irkdaşlar günlerdir konuşulan dizi ağır bir kürt propagandası ile başladı.Daha ilk dakikadan kürtleri masum,kandırılmış,saf,gariban göstermeye başladı.
Diyecek söz bulamıyorum..!

....

Dizi kardeşlik edebiyatı yaparak yayına başladı malesef. Umarım Türk Milletinde ki yansıması farklı olur, ve k.rdlere herkes hak ettiğ gözle, yani ''kambur, kalleş, hayvan'' gözüyle bakar.

Saygılarımla.

Esenlikler...

.......

Ben dizinin sonuna kadar takip eden bir çok kişinin olduğunu ve halk arasında büyük bir sempati toplayan dizi.
Dikkat edin milliyetçi mesajlar verildiği için Türk düşmanları bu diziden rahatsız oluyor.

Birde bu yönden bakmak gerekiyor herhalde şöyle ki, Benim 8 yaşında oğlum bu adamlar kim dedi bende ona terörstler dedim o da bana ama Türkçe konuşuyorlar Türkler mi dedi.Bende ona Türk değil onlar pis k.rtler dedim.Böylece 8 yaşındaki bir çocuk k.rtlerin askerler ateş eden, şehit eden ve öğretmen,mühendis,doktor ve çocukları öldüren birer pislik olduğunu öğreniyor.
Bilmem yanlış mı düşünüyorum.

Esenlikler.

http://turkcu.net/forum/v....php?tid=19174&page=1
girmediğim, girmeye de gerek görmediğim sitelerden yalnızca biri..
hele içinde ırkçılık varsa adını bile anmamak daha iyidir.
"biz insanları dinlerine göre değil, ırklarına göre ayırırız" gibi veciz leri içinde bulunduran site.
(bkz: aferim çok iyi düşünmüşsün)
(ara: akıl fikir)
tüm gerginliği alıp götüren site.