1. 1.
  türkiye'nin komedi portalı.Irkcı tiplerin forumunda güzide şaheserler yarttığı bir site.bu kadar konusulması,uludagsozluk te entry olması bile bir cok insanın girmesine sebep olacagı bir hede. (bkz: bana uzak allaha yakın ol)
  3 -7 ... ratata
 2. 2.
  yurttaki tüm embesilleri mıknatıs misali çeken nefret portalı.
  14 -13 ... diyonsos
 3. 3.
  bakıp bakıp gülünesi internet sitesi.*
  4 -5 ... kisil
 4. 4.
  aptalların takıldığı aptalca faşistce bir internet sitesidir.
  4 -6 ... bahtsiz medeni
 5. 5.
  cocuklara ilkokulda cirit atmayi ata bindirmeyi ogretmeye calisan bir zihniyetin kurdugu fasist site.
  5 -5 ... spiritualized
 6. 6.
  saygi duyulacak hicbir görüsün veya fikrin yazilmadigi site.

  söylenenler ve yazilanlar icin saygi bekleniyorsa en azindan insani birseyler yazilmasi gerekiyor.

  sirf dogdugu cografya, kendisine bagli olmayan sebepler icin insanlarin öldürülebilip istenilen hakaretin yapilabilecegini düsünen(!)* hasta beyinlerin toplanip, hasta fikirlerini kustugu site.

  hitlerin ne farki vardi diye sorulasi site..
  3 -4 ... tiriviri hanim
 7. 7.
  "bi ziktir gidip çay koyun" cümlesinin yöneldiği bireyleri bünyesinde toplayan site. oksijen israfı yaratan üyeleri bulunmaktadır.
  (bkz: allah belanızı versin)
  5 -4 ... diyonsos
 8. 8.
  iNSANI TÜRK OLDUĞUNA BiLE UTNADIRACAK DERECEDE TÜRK iLE, TÜRK iNSANI iLE ALAKASI OLMAMASINI UMduğumM iNSANLARIN YAZDIĞI SiTE.
  3 -3 ... pink_floyd
 9. 9.
  anladığım kadarıyla kendi ırkına kafayı takmak onu her şeyden daha çok sevmek kabul görmeyecek kadar kötü bir davranış hatta babalarının belli olmaması durumuymuş (ne alaka?). bu insanlar (ki gerçekten insandırlar isteyen gidip görebilir) sadece nüfus cüzdanında türkiye cumhuriyeti vatandaşı yazan insanlardan daha çok insandır. p.ç değildirler böyle hakaretleri de hak etmezler. sırf siyasi görüşleri kendi görüşlerine uymuyor diye insanlara bu kadar ağır küfürleri bu kadar kolay sarfedebilen bünyelerin seviyeden bahsetmesi de ne kadar doğrudur bilinmez.

  edit:pardon unutmuşum bu devirde solcu olmayana kız yoktu değil mi?
  4 -18 ... qsefthuko
 10. 10.
  üzerine '' bu sözlükte bilgisayar saldırılarından anlayan bir yazar arkadaşımız yok mu acaba? bir güzel hacklese şu siteyi'' önermesini yaptığım ve hakkındaki bu önermenin bu işlerde usta bir arkadaş tarafından gerçekleştirilmesini çok istediğim sitedir. Ha bu sözlük bünyesinde maalesef aramızda bu insan bozuntularının ısrarla avukatlığını yapabilecek kadar düstursuzlaşan, kendini kaybetmiş, haddini gereğinden fazla aşmış fevri şahıslar vardır ki bunların icabına Allah daha iyi bir şekilde bakar *
  4 -3 ... faithful lover