Hem de ne ölüm. Zina yaptığı için hastalık kapıp delirerek ölmüş.

(bkz: ibret alın ibneler)
(bkz: bu nedir lo neye yarir ki)
özel mesajın ifşası, şahsa hakaret ve küfür; başlığı tanımlamayan, önceki entrylere cevap veren entryler.

buraya bi moderatör rica edebilir miyim?

(edit: küfür ettiği entry`i silmiş, baştan entry girmiş, gelmiş bana kanka nasıl olmuş diye soruyor. deli mi ne amk. ben nerden senin kankan oluyorum?)
Bir insan mesaj atma diyorsa atma olum sende lan. Bak dakka bir gol bir. Biz bunları anlattık.
hoşbulmamış yazardır. sözlükte hiçkimseyi tanımıyor, hiçkimseyle kaynaşmamış ve hiçkimseyle sevişmemiştir.
tamam yeni gelmiş olabilir ama sonuçta onun da ihtirasları vardır. onun da el değmemiş hayallerinde, değdirdiği eller, buluştuğu mutluluklar olabilir.
(#37995136)

uzun zamandır bu kadar gülmemiştim aq.

edit: halâ gülüyorum, sinirlerim bozuldu.
tanrı öldü. ne mükemmel bir söz...
bunun t-shirtünü polarını yaptırıp elaleme giydiren abiyi ticari zekasıyla kutlamak lazım.
bir nevi tıpadır.
nietzsche'nin 'moral felsefe' bağlamında sarfettiği bir sözü, espri amaçlı, ontolojik olarak cevaplayan harvard'lı öğrencilerin kurduğu bir cümle.

buradan 'tarihin en iyi ayarı', 'efsane ayar' vb. şeyler yazanların, nietzsche'nin o cümlesini yine ontolojik olarak algılayan 'nihilist' gencoların bu ayrımı yapamamalarındaki cehaleti de 'kitap okumalarındaki' genel anlamıyla hormonlarına bağlamaktayım.

+selam bersucan.
en azından yaşadığı varolduğu kesin olarak biliniyor. al sana ayar tatlı kız.
güldüren söz.
(bkz: her canlı ölümü tadacaktır)
nietzsche'nin yediği en büyük ayardır.
resmedilmiş cümledir:

görsel
T-shirt ümde yazan gayet komik yazı.
niçe "god is dead" lafını bağıra bağıra söylemiştir.

ancak "nietzsche is dead" lafını tanrı değil insanlar söylemiştir ve altına tanrı imzası atmışlardır. hayataki tüm tanrının söylediği sanılan lafların altına tanrı imzası attıkları gibi.
nietzsche üzerinde mastürbasyon yapan dindarların kendi aralarında söyleyip gülüştüğü laf. hem hristiyan dindarların hem de müslüman dindarların... ay canlarım...
niçe'yi sevmeyenlerden çok bilmeyenlerin giydiği tişört. che tişörtü gibidir bu da ..
(bkz: dost dost diye nietzsche sine sarıldım)
halihazırda gerçek olan bir tespittir. nietzsche epeyi zaman önce ölmüştür.
günümüz dünyasında nietzche ile zamanın kendi aralarında pozitif korelasyona tabi olduğu su götürmez bir gerçeklik olduğuna göre üzerinde durulmaması gereken önermedir.

yani kapitalizm güçlendikçe nietzche de güçlenecektir, hatta bırakın ölmesini her saniye bir öncekinden daha güçlü bir şekilde yeniden doğacaktır.
nihilizmin insan hayatında yeri yoktur. önem vermemek lazımdır .
friedrich wilhelm nietzsche göre tanrı saten yok onun ölüpte tanrının yaşaması karışık bir olgudur.
turkcesi, nietzsche oldu.

isin asli nietzsche olmedi, o hic yasamadi ki.. *
nietzsche'yi anlayamayanların attığı boktur. tamam aslanım, öldü artık adam vurmayın.