bugün

görsel
Anlatmaya hiç gerek yok goruyorsunuz.
Naber kardeş.
Belirsiz, bilinmeyen, açık seçik olmayan.
anancılığın vücut bulmuş hali.
ağaların ağası anlamına geliyor.
(bkz: ayı)
Kraliyet yıldızları.
Metallica'nın son albümü olan Hardwired... to Self-Destruct albümünün 6. ve en güzel şarkısı.
Ekşi Sözlük'ten sevgilerle manasında almıştım bu nicki. Çok sevgi dolu bir insan olduğumdan mütevellit.
Bir cismin sadece esnekliğine ve kütlesine bağlı olan ve cisim o frekansta uyarılırsa yüksek genlikle ve sürekli olarak titreşeceği frekansa “Doğal Frekans” denir.

dipnot: http://www.serdarkorkut.c...ogal-frekans-ve-rezonans/
görsel
Tuvale kafa atıyorum, silah kullanır gibi fotoğraf makinesi falan kullanıyorum yeter bu kadar bilgi..
alkolik kar tanesi.
bir anlamı yok anlamına geliyor.
Benim soğuk biri olduğumun söylenmesine karşın yanında ciddi anlamda çocuk gibi olduğum tek insanın bana 'eroinli tavırların var be büşüm' dediğini hatırlamam üzerine alınmış nickname.
Sozluge kayit olurken Nik alamadiydim o yuzden.
Pusula. *
iskit(saka) hükümdarı.
(bkz: Ucan devekusu)

Hayaline kavuşmaya çalışan bir bedevi.

Akrabaları uçabilir. Kendisi de bu yetiyi kazanmaya bir ömür adamıştır. Gerçekleşip gerçekleşmemesi onu çok da alakadar etmemektedir. Eğer ölecekse de bu yolda ölecektir. Bu onun için yeterlidir.
sigaranın dumanı diyor, ee daha ne diyeyim.
Lost izlediğim zamanlardan aklıma gelmişti. Diziyi izleyenler bilirler orada locke adında bir karakter vardı gizemli bir adam kendileri oradan geliyor
Ben aslında KGB ajanıyım. Kendimi gizlemek için isim soyisim gibi nick aldım.
"keşiş dağının keşişi"--veya "sözlüğün keşişi". malumunuz uludağ'ın bizansten beri adı keşiş dağıdır. hatta istanbul'da güney batıdan esen rüzgarın da adı "keşişleme"dir çünkü keşiş dağından (bursa uludağ" tarafından eser.

tamamen tesadüftür nikimin bu anlama gelmesi
ismim ve devamında en sevdiğim iki oyundan biri olan league of legendsa yıllarını vermiş profesyonel e- sporcu Marcus Hill' ın oyun içi nicki olan (dyrus). Aynı zamanda kendisine bir hayli benzediğim doğrudur. Oyun tarzımdan bahsetmiyorum, tip olarak.
(bkz: Latince) kurtuluş.