bugün

entry'ler (514)

askerlikten muaf olma nedenleri

pembe tezkere.

gece 2 de yapılacak şeyler

kız arkadaşına sarılıp uyumak,meyve yemek,süt içip yatmak vs...

duştayken gözümü kapatmaya korkuyorum

izlediğim korku filminde olsa gerek.yoksa 3 harfliler mi dadandı bana.anaaammmmm

sütyen kaç gün giyilir

kadın kişisine göre değişir.kimisi her gün kimisi ayda 1.

gaga bulut

cinsiyet kimlik karmaşası olan ve gençlerimize gayri ahlaki şeyler yaptıran bir terbiyesiz,ahlaksız.derhal dam edile 17 yıl yetmez.

koronaviüs aslında deccal mi

kim bilir belki de.ama kıyamet yaklaştı.bence bunlar küçük alametleri

çekirgeler

türkiye sınırına yaklaşmışken iran tarafına sapmış adam gibi adamdır,candır.

ağzında sakızla uyuyakalmak

çok uykusuzsun onu anlarım yorgunsun onu anlarım da tüm bunlar varsa sende sakızı çiğneyecek dermenı nereden buluyorsun.hadi bu belirtiler yok.niye yatakta sakız çiğniyorsun.hiç mi uykunun geleceğini anlamıyorsun yafff.valla ne sıkıntılı insanlar var.

sözlüğün seviyesi iyice düştü

kimle alakalı bilemem kardeş.yarası olan gocunsun.ben çok donuz denedim.zaten donuzlanacaksın da bence karşılıklı donuzlaşalım sinir katsayımız artmasın he.sence nasıl fikir?

dasdera55 senle alakalı birşey değil güzel kardeşim sıkma sen güzel canını.sözlük kurtlarını sözlüğün seviyesini alaşağı edenler koronavirüs olur inşallah

tabi bir bu değildir en azından.sözlüğü ne hale getirdiniz.biizmki yanında hiç kalır.

https://galeri.uludagsozl...m/r/sikime-kadar-1990748/

hep belden aşağı,sapıkça,ve ergence muhabbetler.azıcık bilinçli olalım.lütfen.

türk geni koronavirüsten korur mu

denemesi bedava.iran çok uzak değil.siz gidedurun biz de merakımızı gideririz.birşey olmazsa dünyayı dolaşıcam

bafra cigara

insana eski günlere aratır.bafraya tadı benzeyen cıgara kaldı mı ki.belki sarma tütün olabilir.

kelle paça çorbası için

koronavirüsten koruduğunu söyleyenler var.zira ben hafada 2 kez içerim en az ama bakalım ilerde etkisini görücez.

şekersiz çay

şekerlisinin tadını alamıyorum ben.tabi kişiden kişiye değişir

taksimde ezanın ıslıklanması

Bu kadınlar birilerinin piyonu bu çok belli.Feministmiş bilmem neymiş anlamam ben.Özgürlük bu değil kimse kusura bakmasın.Bu ülkede yaşayan hiç kimse %98 müslüman olan bir ülkede dini değerleri aşağılayamaz.islamiyete inanırsın ya da inanmazsın.Bu Allahla senin arandaki mesele ama saygı duyacaksın.Ne haklarını arayacaksan devletin gerekli merciiilerinden izin alırsın ve yürüyüş protesto miting yaparsın.Bu zaten senin anayasal hakkın.Ama bu ülkede kimse kimsenin dini değerlerini alaşağı edemez buna hakkı yok.Bir de sıkıyorsa bunu iranda arabistanda falan yapsanıza göreyim sizi.Dua edin özgür bir ülkede yaşıyorsunuz.Ama özgürlüğün ayarını kaçırıp da dinime hakaret edip alay eder ıslıklarsan bu toplumun değeri yüce Türk halkı sana cezanı kendi elleriyle verir haberin ola.NOKTA...

bir sözlük kızına aşık olmak

birbirini yakın tanımadan yani ne bileyim görmeden konuşmadan bakışmadan sanal sanal nasıl aşık olunur ki.aşk öyle ucuz değil.eğer tanışır da sonrasında aşık olursan onu bilemem ama ben pek ihtimal vermiyorum.tekrar söylüyorum.aşk öyle ucuz basit ve değersiz değil.

üstteki yazarın mesleğini tahmin et

bay nobody: cankurtaran.

üstteki yazarı alttaki yazara ayarla

ama erkek erkeğe denk gelirse ne olacak.zaten sözlükte kız çok az.yok ya bu işler yaş.