genelde 9.nesillerin başına gelen durum. tabi istisnalar da var. (bkz: ooyeah)
-şahsımın rumuzu yarısı bana ait yarısı ise bana karşı kin ve nefret edenlere ait keşke yazılmasaymış böyle yazılar diyorum kimi zaman!!
amsız olan yazardır.

edititasyon: amlılar yine kızmış.
benim de dahil olduğum gruptur.
"biz de uludağ sözlük çocuğuyuz, biz de üniversite mezunuyuz, bize de denizaltı girin, pardon nick altı"
bize giren çıka yok azizim.
çok da nickinde olan yazardır.
winamp'taki unkown artistden farkı yoktur.
trollluk yaptigi, algilarini kapatip akpyi savundugu takdirde; bu problemini atlatmakla kalmayip ovgulerden basini alamayacaktir. ve fakat o saatten sonra ona yazar degil kullanici demek dogrudur.
özetleyecek olursak sessizden korkucaksın.
skine dert etmeyen yazardır.
az yazan trollük yapmayan dikkat çekmeyen* yazardır. *
(bkz: yarasa)
nick altinin dolup tasmasi için gerekenler: siyasi, dini ve cinsel içerikli basliklara, çarpici entryler girilmelidir! bir de bu yazar kiz olup, yasi, görüntüsü hakkinda tüyo verdiyse, 5 dakika beklenir ve nick alti dolmaya baslar. sadece nick alti degil, inbox da mesaj senligi olur. not: reklamin iyisi kötüsü olmaz.
(bkz: ya sen beni niye çağırdın)
(bkz: al gırdın gırdın)
(bkz: happy ending)
etliğe sütlüğe karışmadan, polemiğe girmeden, insan canlısı, popüler olmak istemeyen bir yazardır.
Evet tam olarak bu benim. Amlı götlü başlıklarda yardirip, siyaset yapıp, her göte parmak atarak bu durumu tam tersinede çevirebilirim ama.
Bir kac hosgeldin, birkac hakli ovgu, birkac da koyduklarimin inlemesi olarak totalde 16 entry. Selebriti olmanin geregi yok.
(bkz: ateslisalepsevisgentarcin) *
kız değildir.
ezik ve fakirdir.
Bayan ya da troll olmayan yazarlardır.
(bkz: ben ben ben)
her insan beğenilmek ister. kaale alındığını hissetmek ister. yok işte ben etliye sütlüye karışmıyorum ya da uç başlıklar açıp dikkat çekmek istemiyorum yalanına sığınmayalım. evet ilgi istiyoruz baylar. ha bu çok mu önemli tabiki değil. ama konuşulmak iyi veya kötü bu hepimizin hoşuna giderdi. benimde nickaltı boş üzülüyor muyum?.. iki gözüm iki çeşme. her gece karanlık ve gizli bir köşede gizli gizli ağlıyorum takan var mı?.. yok!..

neyse siklenmeyen yazarlar birliği olarak, bakın mevlana bizler için ne güzel döktürmüş;

Bak!..'Bilki domuzların önüne inciler serilmez
mücevherden sarraflar anlar, ancak başkası bilmez
ne farkeder ki kör insan için elmas ta birdir camda
sana bakan bir kör ise sakın kendini cam sanma!..

teselli olur enazından.*
(bkz: bgcr)

bir hayırsever çıksa da arkadaşları çok olan.