bugün

kayıt esnasında önemle vurgulanan hadisedir. sadece çaylakken nick değiştirilebilir. özetle, ya duruma razı ol ya da git yeni nick al. zaten yazar olmak çok kolay.
keşkelerin çok geç olduğuyla bir kez daha karşılaşma durumudur.
niyeyse saçma bir nick ile başlamış ve nickinden utanan yazarların entry girme hevesini kırar. (bkz: pişmanlık)
Saçmadır.
evet arkadaşlar malumunuz her yazarın 6 ayda bir nick değiştirme şansı var artık, ben de ne zamandır nickimi değiştirmek istiyordum. nickimi hic sevmiyordum(kucukinsan ne aq) ve sözlüğe de giresim gelmiyordu. "heh sonunda!" dedim girdim hemen nick değiştirme bölümüne, yazdım yeni, taş gibi nickimi, baktım değişmemiş. dedim "doktor bu ne?" meğer şifreyi girmeyi unutmuşum, şifre ile beraber yeniden girdim yeni, taş gibi nickimi. baktım yine değişmemiş, kıllandım tabi. kaydet butonun üzerindeki yazıyla tamamen yıkıldım arkadaşlar.

"sözlük kullanıcı adınızı 6 ayda bir kez değiştirebilirsiniz. değiştirdiğiniz takdirde eski kullanıcı adınızı başkaları alabilir.
önceden kullanıcı adını değiştirmişsin. bir daha değiştirebilmek için, öncekinin üzerinden 6 ay geçmesi gerek."

değiştirmedim arkadaşım nickimi. anlayacağınız hem nickimi değiştiremedim hem de kirli bir iftiraya uğradım.

tabi dedim zall'a böyle böyle. "tekrar dene" dedi. yine olmadı. bu sefer dedim olum olmuyor işte yanlış kod yazmışsın. bir hafta geçti hala cevap yok.. dertliyim be abi.
Sadece altı ayda bir değiştirilmesi çok kötü olan durum. Tabi ki sürekli değiştirecek değiliz ama bazen cidden gerekiyor.
bundan yaklaşık bir yıl önce başıma gelen olay.

sevgilimin nickimi öğrendiğimi düşündüm. entryler hep am göt, eski sevgilier falan filan.

derdim var butonuna yapıştım hemen. bokunu yeyim moderasyon değiştir nickimi ağzıma sıçacak dedim. moderasyon kibar bir dille: hahaha öl pezevenk dedi. yapma etme kız öğrenmiş zikecek beni dedim. kibar bir dille, beter ol ibne dediler. yapacak bir şey yok dedim ve yoluma devam ettim. sonra kızı terk ettim. nasıl olsa öğrendiyse o beni terk eder diye. meğer öğrenmemiş. boşu boşuna terk ettim. henüz çakmamıştım da.

şimdi isteyen değiştirebiliyor.

acırım da elimden kayan giden memeye acırım, çakamadığım günlere acırım, çakamadığım için asıldığım nasır tutan elime acırım.

neyse..

zall efendi beni mağdur ettiğin için dava açtım sana. yakında celp gelir kapına.
Nick değiştirmek istiyorum bir turlu olmuyor. Moderasyondan yardim istedim fakat beni kaderimle bas basa bıraktılar. Sonunda seni bırakacağım sözlük.